شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520538
رئیس هیات کوهنوردی و سنگنوردی همدان خبر داد؛
همدان میزبان دومین دوره جام سنگنوردی باشگاه‌های کشور
رئیس هیات کوهنوردی و سنگنوردی همدان از میزبانی دومین دوره جام سنگنوردی باشگاه های کشور در همدان خبر داد و گفت: تاکنون هشت تیم در بخش آقایان و هفت تیم در بخش بانوان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین گوهری در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان، با اعلام خبر میزبانی همدان در دومین دوره جام سنگنوردی باشگاه های کشور گفت: این مسابقات در دو رشته سرطناب و بولدرینگ برگزاری می شود و نتایج این مسابقات در رقابت های برگشت دیده می شود چرا که به صورت لیگ است.

وی ادامه داد: حضور سنگنوردان تیم ملی در این رقابتها پررنگ است و مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند و از 25 شهریورماه به مدت شش روز به میزبانی سالن فرهاد شهر همدان برگزار می شود

گوهری با اشاره به زیر ساخت های مجهز سنگنوردی در استان افزود: همدان خوشبختانه از ظرفیت بالایی در این رشته برخوردار است و پتانسیل و گنجایش مسابقات برون مرزی را در سطح گسترده دارد .

گفتنی است؛ سالن سنگنوردی فرهاد همدان یکی از بهترین و مجهزترین سالن‌های اختصاصی این رشته ورزشی در کشور به شمار می‌رود که تاکنون سنگنوردان بیشماری از کشورهای مختلف در رویدادهای بزرگ ورزشی در آن به رقابت پردخته اند .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520538
ارسال نظر
نظرات