شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1398/06/22 شناسه خبر: 1520687
استاندار اردبیل:
احزاب و رسانه‌ها نقس اساسی در انتخابات مجلس دارند
استاندار اردبیل گفت: در تمامی شرایط رسانه ها و احزاب سیاسی نقش مهمی در تنویر افکار عمومی و جریان سازی محیطی ایفا کرده و در انتخابات مجلس نیز به طور قطع این قشر وظیفه خطیری را عهده دار هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، اکبر بهنام جو شامگاه دیروز در جلسه ستاد انتخابات استان اردبیل اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات آتی بسیار حیاتی است و هرچه قدر مشارکت بیشتر باشد قطعا مسئولیت نمایندگان و تعهد آنها نسبت به پیشرفت و توسعه استان بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رسانه ها و احزاب سیاسی در جریان سازی انتخاباتی باید رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند، افزود: در تمامی شرایط رسانه ها و احزاب سیاسی نقش مهمی در تنویر افکار عمومی و جریان سازی محیطی ایفا کرده و در این دوره از انتخابات نیز به طور قطع این قشر وظیفه خطیری را عهده دار هستند.

استاندار اردبیل گفت: مردم در انتخابات قبل از اینکه حمایت از افراد شاخص و دارای صلاحیت باشد داشتن احساس مسئولیت نسبت به حفظ تمامیت ارضی و حفظ نظام است.

بهنام جو با بیان اینکه فرمانداران و عوامل اجرایی ستاد انتخابات کاملا بی طرفانه انتخابات سالم برگزار خواهند کرد، بیان کرد: در هر شرایط ستاد انتخابات بدون در نظر گرفتن منافع جریان سیاسی خاص در صدد برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه است.

وی افزود: مردم اردبیل همیشه پای بند به اصول بوده و این امر باعث شده است که استان اردبیل جز استان های امن کشور اعلام شود.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه عوامل ستاد انتخابات استان باید در هر شرایط مواظب رفتار خود باشند، تصریح کرد: در اسلام و قرآن به امانتداری تاکید شده است و در انتخابات نیز همه باید تلاش کنیم از حقوق افراد و مردم خوب امانتداری کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520687
ارسال نظر
نظرات