شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1398/06/22 شناسه خبر: 1520746
نماینده مردم نجف آباد:
قوه قضائیه باید به ماجرای دروغ پراکنی خبرآنلاین ورود کند/ دروغ نسبت داده شده به قوه قضائیه و نظام، خاطر مردم را مکدر کرده است
نماینده مردم نجف آباد با محکوم کردن اقدام خبرآنلاین در نسبت دادن دروغ به نظام و قوه قضائیه، گفت: در این مورد نشر اکاذیب صورت گرفت و مردم انتظار دارند با مسببان این دروغ برخورد قضایی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در ارتباط با اقدام رسانه خبرآنلاین در خصوص انتشار خبر کذب محکوم شدن «سخر خدایاری» به 6 ماه حبس و عدم انتشار تکذیبه و عذرخواهی بابت انتشار این خبر کذب، اظهار کرد: انتظار مردم از دستگاه قضا این است که در این موارد ورود کنند و با مسببان آن برخورد کند.

نماینده مردم نجف آباد با بیان اینکه این موضوع خاطر مردم را مکدر کرده و به دشمنان در مقیاس بزرگی بهانه داد، تصریح کرد: در این مورد نشر اکاذیب صورت گرفت و مردم انتظار دارند با مسببان این دروغی که به نظام، کشور و قوه قضائیه نسبت داده شده برخورد قضایی شود.

وی با تاکید بر اینکه اینکه پیگیری این موضوع باید از طریق دستگاه قضایی صورت گیرد، عنوان کرد: کمیسیون فرهنگی نیز می تواند در این قضیه ورود پیدا کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520746
ارسال نظر
نظرات