شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1398/06/22 شناسه خبر: 1520792
امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه؛
دولت به جای پرداختن به حضور زنان در ورزشگاه به معیشت مردم رسیدگی کند/ شفافیت رای نمایندگان مرز بین کاندیدای اصلح و غیر اصلح است
آیت الله حسینی همدانی گفت: 6 ماه از سالی که به نام رونق تولید است گذشته و لازم است دستگاه های متولی اقدامات خود را در این زمینه ارائه دهند و اعلام کنند چه سنگی را از جلوی پای تولید کننده برداشته اند؟ البته اگر مسائل حاشیه ای، انتخاباتی و حضور زنان در ورزشگاه ها که جلسات هیات دولت را به خود اختصاص می دهد، زمانی برای رسیدگی به معیشت مردم بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امام جمعه کرج ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه کرج خطاب به کسانی که در برابر تذکر انحرافات اخلاقی موضع گرفته و اعلام می کنند چرا به اختلاس ها رسیدگی نمی شود، گفت: هرج و مرج فکری و اعتقادی بدترین نوع دزدی است و دشمن با با ابزارهای مدرن در حال انجام و توسعه این مسئله هستند، همچنین امروز به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است و همه در برابر دزدی و اختلاس های مالی و غیر مالی مسئول هستند.

آیت الله حسینی همدانی  با اشاره به اینکه متاسفانه علی رغم اینکه کرج جز 4 کلانشهر بزرگ کشور است اما جلسات عزاداری متفرق بوده و عظمت و شکوه لازم را ندارد به لزوم تدبیر برای یک اجتماع بزرگ در ایام محرم اشاره کرد و درباره تحریم های آمریکا افزود: تا امروز گزینه های مختلف آمریکا برای تضعیف نظام اسلامی توسط مردم بی اثر بوده است در نتیجه آقایان باید برای رونق تولید فعالیتی جدی داشته باشند. 
 
وی اظهار داشت: 6 ماه از سالی که به نام رونق تولید است گذشته و لازم است دستگاه های متولی اقدامات خود را در این زمینه ارائه دهند و اعلام کنند چه سنگی را از جلوی پای تولید کننده برداشته اند؟ البته اگر مسائل حاشیه ای، انتخاباتی و حضور زنان در ورزشگاه ها که جلسات هیات دولت را به خود اختصاص می دهد و در نهایت با تناقض مواجه می شود، زمانی برای رسیدگی به معیشت مردم بگذارد. 
 
امام جمعه کرج تصریح کرد: در استان البرز این مسیر چگونه طی شد؟ مسئولین اطلاع رسانی و رسانه ها مطالبه گری کنند، کمبودها را اطلاع رسانی کنید تا جوانان برای رونق تولید و کشاورزی پای کار بیایند، اگر برنامه و مدیریت باشد، البرز می تواند قسمت زیادی از نیازهای دامی کشور را تامین کند. امروز تعداد زیادی از جوانان استان در تولید هیچ نقشی ندارند در حالی که توانایی لازم را دارند. 
 
وی گفت: تلاش آمریکا و اسرائیل کم شدن نفوذ ایران در منطقه است اما طی چند ماه اخیر ملاقات فرماندهان محور مقاومت با رهبر معظم انقلاب برای دشمن پیام هایی دارد و سخنان ولایتمدارانه سید حسن نصرالله که رهبری را حسین زمان دانستند و اعلام کرد حمله اسرائیل به ایران، پایان عمر اسرائیل است، حضور مقتدا صدر در بیت رهبری، نامه رئیس جنبش انصارالله یمن و نامه  رهبر حماس و اعلام همبستگی با ایران را اگر در کنار خروج مفتضحانه جان بولتون بگذارید نشان می دهد دست امریکا و نوچه های پلیدش با پیروزی محور مقاومت از منطقه و جهان ساقط خواهد شد. 
 
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه در بدبختی آمریکا همین بس که طی روزهای اخیر برای آنکه بتواند از قدرت ایران فرار کند باید به ناخدای هندی رشوه بدهد تا مقابل ایران بایستد، افزود: وضعیت برای آمریکا بدتر از اسرائیل شده و به نظر می رسد کار آمریکا در 10 سال آینده تمام خواهد شد. 
 
وی اظهار داشت: عده ای تصور نکنند با رفتن جان بولتون وضعیت برای مذاکره با آمریکا مناسب است زیرا با تمام این تغییرات آمریکا همان آمریکا است و درصدد است خسارت محض برجام را گسترده کرده و به قدرت منطقه ای ایران وصل کند در نتیجه دولت باید با هوشیاری بیشتری عمل کند. 
 
خطیب جمعه کرج در خاتمه تصریح کرد: نماینده مردم در مجلس باید موکل آنها باشد و شفافیت را در پیش گیرد زیرا در غیر این صورت وکالت باطل می شود، شفافیت رای نمایندگان در مجلس منافاتی با آزادی آنها در مجلس ندارد، گاهی در این رای دادن ها مرز با دوست و دشمن مشخص شده و اصلح و غیر اصلح شناخته می شود. 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1520792
ارسال نظر
نظرات