شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:43 منتشر شده در مورخ: 1398/06/22 شناسه خبر: 1520838
نماینده مردم بروجرد در مجلس:
انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای بسیاری از کشورها تبدیل شده است
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای بسیاری از کشورها تبدیل شده و زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، علاءالدین بروجردی امشب در مراسم افتتاحیه طرح شهید شهریاری که در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار شد اظهار داشت: فروپاشی آمریکا که تاکنون خود را ابرقدرت می دانست نزدیک است و همانگونه که فروپاشی شوروی تحقق یافت این نیز محقق می شود و توطئه های آنان یکی پس از دیگری با شکست مواجه می شود.


وی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و سالها این جمله تاریخی امام(ره) می گذرد و طرح های آمریکا نقش بر آب می شود تا جایی که رو به ناتوانی و زوال می رود.


نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به اینکه همیشه شر دشمنان به خودشان برمی گردد تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل تلاش داشتند تا حزب اله را نابود کنند اما با ایستادگی جبهه مقاومت، دشمنان تسلیم شدند و این ایستادگی سبب عقب راندن دشمن شد.

وی بیان کرد: امروز جوانان متدین، انقلابی و پیروان اهل بیت(ع) و امام حسین(ع) در جبهه مقاومت همکاری می کنند و روز به روز بر اقتدار این جبهه افزوده می شود.


بروجردی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگویی برای بسیاری از کشورها تبدیل شده و زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است؛ هر چه پیروزی و موفقیت داریم نشات گرفته از کربلا و عاشورا است.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1520838
ارسال نظر
نظرات