شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1520861
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:
افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس/ وجود 300 غرفه با اولویت وسایل نیاز مدرسه
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس گفت: حدود 300 غرفه با اولویت کیف و کفش ، دفترچه ، نوشت افزار ، لوازم التحریر ، پوشاک ، مانتو و شلوار و مواد غذایی و لوازم خانگی در این نمایشگاه،‌ کالاهای خود را با تخفیف 10 الی 20 درصد نسبت به قیمت بازار در مساحتی بالغ بر هفت هزار متر مربع عرضه می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس اظهار کرد: نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا با هدف ارائه کالا های مورد نیاز مردم ،کنترل قیمتها در بازار و سهولت دسترسی جهت تامین اقلام مورد نیاز همه ساله در تمامی شهرستانهای استان بر پا می شود.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در این فصل از سال عنوان کرد: در این ایام ، نیاز مردم بیشتر به سمت اقلام مورد نیاز مدارس است . لذا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت این اقلام با تلاش مسئولان استان ، اصناف و بازاریان این نمایشگاه راه اندازی شد.

قاسمی تصریح کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس به مدت ده روز از 21 لغایت 30 شهریور از ساعت 17 لغایت 22:30 در محل دائمی نمایشگاههای استان دایر  است.

وی عنوان کرد: حدود 300 غرفه با اولویت کیف و کفش ، دفترچه ، نوشت افزار ، لوازم التحریر ، پوشاک ، مانتو و شلوار و مواد غذایی و لوازم خانگی در این نمایشگاه،‌ کالاهای خود را با تخفیف 10 الی 20 درصد نسبت به قیمت بازار در مساحتی بالغ بر هفت هزار متر مربع عرضه می کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خاطر نشان کرد: هرساله استقبال خوبی از این نمایشگاه می شود و تلاش شده است تا از محصولات با کیفیت در این نمایشگاه استفاده شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520861
ارسال نظر
نظرات