شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1520994
در آستانه سال تحصیلی؛
جنجال مجمع فرهنگیان گلستان  چه توجیهی دارد؟
در خبرها آمده که مجمع فرهنگیان استان گلستان به جابجایی مسول اردوگاه دانش اموزی نشاط در توسکستان اعتراض کرده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از گلستان ما ؛ این اعتراض مجمع فرهنگیان که یک تشکل سیاسی و حیات خلوتی برای فشار به مدیر کل آموزش و‌پرورش برای کسب کرسی قدرت و ثروت شده در آستانه بازگشایی مدارس کمی مشکوک و غیر طبیعی است.

اولا ) علیرغم تمام انتقاداتی که به حوزه مدیریت آموزش و‌پرورش گرگان وجود دارد و در مجال خود قابل بررسی است اما باید بپذیریم که جابجایی نیروها برای بهره وری بیشتر حق هر مدیری است و به هیچ فرد یا نهاد و حزب سیاسی ارتباط ندارد .

دوما) نباید آموزش و پرورش و پیشرفت تحصیلی فرزندان این مرز و بوم دستخوش نگرش های سیاسی و منفعت طلبی برخی دوستان مجمع فرهنگیان شود که سودای ریاست آموزش و پرورش گرگان را دارند.

سوما ) حدود یک هفته دیگر به بازگشایی مدارس بیشتر نمانده ، آیا دوستان مجمع فرهنگیان فکر نمی‌کنند با این جنجال های خبری فرصت برنامه ریزی و انرژی مدیر را گرفته و تیشه به ریشه تحصیل دانش آموزان می زنند.

چهارما ) شما که می دانید قدرت جابجایی رییس فعلی آموزش و‌پرورش گرگان را ندارید «حداقل تا پایان این دوره مجلس» ، پس چرا بیهوده وقت این مدیر را گرفته و از طرفی خود را سیاسی کار و‌پست طلب نشان می دهید.

پنجما ) سال گذشته نیز به خاطر انتقال مدرسه ایرانشهر به روستای محمدآباد کلی وقت أین حوزه مهم گرفته شد ، اما نتیجه چه شد؟

دوستان بدانند، دوران از خودمتشکری تمام شده و بازی تشکیل گروه مجمع و تشکر از خود با اکانتهای سفارشی و فیک را پایان دهید ، ببینید مردم چه قضاوتی در مورد شما دارند ،قطعا آنکس که از دایره بیرون به شما نگاه می کند می تواند بهتر نظر بدهد.

انتهای پیام /

 

http://dana.ir/1520994
ارسال نظر
نظرات