شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1520996
ابراهیمی کی می خواهد از انقلاب دفاع کند ؟
زحمت دیدار با مولوی عبدالحمید را به جان می خرند؛دفاع از نظام را نه !
نماینده آزادشهر و رامیان کی میخواهد از نظام و انقلاب دفاع کند و موضع بگیرد ، اینکه «آهسته بری تا گربه شاخت نزنه» سیاست درستی نیست ، دیر یا زود مردم از اندیشه های شما آگاه خواهند شد و در موردتان قضاوت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ اصولا مواضع هر فردی در بزنگاه های مختلف می تواند نشان دهنده تفکر وی باشد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را می توان در گرفتن مواضع شان شناخت.

از هفت نماینده استان گلستان در مجلس فقط این علیرضا ابراهیمی نماینده آزادشهر و رامیان است که ردای اصولگرایی به تن دارد و معمولا با این عنوان شناخته می شود هر چند بعد از رفتن به مجلس چیز خاصی در این زمینه از او ندیده ایم .

ابراهیمی در کمیسیون فرهنگی مجلس عضویت دارد ، جایی که باید اولویت های فرهنگی کشور سیاستگزاری شود اما در این کمیسیون هیچ لایحه یا قانون موثری که به درد مردم بخورد ، دیده نشد و البته متوجه نشدیم که آیا نفعی متوجه استان شد یا نه ؟

یک بار ابراهیمی در کمیسیون فرهنگی پای نامه ای را امضا زد که قرار بود طبق آن ممنوع التصویری خاتمی برداشته شود ، او در توجیه کار خود اصرار حجت الاسلام مازنی نماینده اصالتا گلستانی اصلاح طلب تهران را علت امضا خود عنوان کرد، این در حالیست که نبی هزارجریبی عضو لیست امید مجلس از امضا آن نامه خودداری کرده بود.

او در بهمن ماه 95 زمانی که مردم بندرگز به صورت خودجوش و انقلابی سخنرانی حجت الاسلام مازنی نمانده اصلاح طلب مجلس و حامی کروبی فتنه گر را لغو کردند ، به این حرکت مردمی در حمایت از مازنی اعتراض کرد .

دو ماه پیش بود که او به بهانه عروسی دختر معاون فرماندار آزادشهر به زاهدان( 1000 هزار کیلومتر دورتر از آزادشهر) رفت و با مولوی عبدالحمید دیدار کرد ،  دیداری که باعث حواشی زیادی شد.

سوال اینجاست نماینده آزادشهر و رامیان پس کی میخواهد از نظام و انقلاب دفاع کند و موضع بگیرد ، اینکه «آهسته بری تا گربه شاخت نزنه» سیاست درستی نیست ، دیر یا زود مردم از اندیشه های شما آگاه خواهند شد و در موردتان قضاوت خواهند کرد.

انتهای پیام /

 

http://dana.ir/1520996
ارسال نظر
نظرات