شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521003
معاون سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد
درخواست افزایش سهمیه اقلام اساسی برای تأمین موکب‌های کرمانشاه
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خواستار افزایش سهمیه اقلام اساسی برای تامین نیاز موکب‌های این استان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان باقرخانی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص تمهیدات لازم برای ایام اربعین حسینی اظهار داشت: از نظر تامین کالاهای مورد نیاز برای این ایام مشکلی در استان نداریم.

وی افزود: در ایام محرم از نظر توزیع کالا سهمیه بیشتری به شهرستان های مسیر عتبات تعلق می گیرد.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان داشت: طبق پیش بینی صورت گرفته امسال جمعیتی دو برابر سال گذشته در پیاده روی اربعین و سفر به عتبات عالیات از استان کرمانشاه عبور خواهند کرد لذا امسال در زمینه تامین اقلام  موکب‌ها و شهرستان های مسیر عتبات عالیات پر رنگ تر عمل خواهیم کرد.

سهمیه کالاهای موکب‌ها متناسب با سرانه جمعیتی استان است 

این مسئول ادامه داد: ما امسال بحث موکب ها نیز پر رنگ تر از سال های قبل خواهیم دید و تلاشمان این است که در تامین کالای مورد نیاز موکب ها و هیئت های شهرستان های مسیر عتبات عالیات مشکلی پیش نیاید.

باقرخانی عنوان کرد: سهمیه کالایی که برای ماه های محرم و صفر و اربعین حسینی به استان کرمانشاه تعلق می گیرد متناسب با سرانه جمعیتی استان است و در این زمینه نامه ای به معاون بازرگانی داخلی وزیر و دبیر کار گروه تنظیم ارسال شده است.

وی تصریح کرد: در نامه مذکور درخواست شده است با توجه به اینکه استان کرمانشاه  از دیر باز در مسیر عتبات عالیات بوده و مردم از دیرباز افتخار این را داشته اند که در خدمت زوار امام حسین(ع) باشند، سهمیه بیشتری به استان اختصاص داده شود.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد که امسال سهمیه ویژه‌تری را به استان و موکبها اختصاص دهند که هیچ کسری در این زمینه نداشته باشیم.

انتهای پیام/
http://dana.ir/1521003
ارسال نظر
نظرات