شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521099
هنرپیشه سینما و تلویزیون:
برخی از سلبریتی‌ها در پازل دشمن بازی می‌کنند/ وزارت ارشاد بر فعالیت هنرپیشگان در فضای مجازی نظارت داشته باشند/ سلبریتی‌ها سواد رسانه‌ای پایینی دارند
ماشاءالله شاهمرادی‌زاده گفت: رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب به دنبال سوژه‌هایی از این دست هستند [دورغ دختر آبی]، تا با سوءاستفاده از آن و بهره‌گیری از احساسات مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند و متأسفانه بسیاری از سلبریتی‌ها در پازل دشمن برای ضربه زدن به انقلاب بازی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماشاءالله شاهمرادی‌زاده، هنرپیشه سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با صبح توس ضمن انتقاد به موضع‌گیری برخی سلبریتی ها در فضای مجازی اظهار کرد: سالیانه ده‌ها هزار اتفاق و حوادث مانند موضوع «دختر آبی» در کشورهای غربی و اروپایی رخ می‌دهد و هیچ‌کس حتی مطلع نمی‌شود؛ به عنوان مثال در آمریکا سالیانه 32 هزار نفر تنها با تفنگ دستی کشته می‌شوند و کسی نسبت به آن واکنش نشان نمی‌دهد.

وی افزود: رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب به دنبال سوژه‌هایی از این دست هستند تا با سوءاستفاده از آن و بهره‌گیری از احساسات مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند و متأسفانه بسیاری از سلبریتی ها نیز دانسته یا ندانسته به آن‌ها در این امر یاری می‌رسانند.

شاهمرادی‌زاده با تأکید بر اینکه بسیاری از سلبریتی‌ها در پازل دشمن برای ضربه زدن به انقلاب بازی می‌کنند، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دشمن با استفاده از رسانه‌های خود مانند BBC، CNN و امثال آن‌ها به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی بوده‌اند و متأسفانه به تازگی برخی سلبریتی ها نیز بر این جنگ روانی دشمن دامن می‌زنند.

هنرپیشه سینما و تلویزیون خاطرنشان شد: چند وقت پیش نیز شاهد توهین یکی از هنرپیشگان به پیامبر و اسلام بودیم که این قبیل اتفاقات برازنده اهالی سینما و تلویزیون جمهوری اسلامی ایران نیست لذا ضروری است تا وزارت ارشاد و صدا و سیما بر فعالیت هنرپیشگان در بستر فضای مجازی نظارت داشته باشند.

وی یادآور شد: هم‌زمان با پرداختن رسانه‌های بیگانه به موضوع دختر آبی شاهد تولید چندین پوستر حرفه‌ای و به دنبال آن پرداختن سلبریتی ها به آن بودیم لذا از این رو درمی‌یابیم که این سناریو یک سناریوی از پیش تعیین‌شده بوده است.

شاهمرادی‌زاده با بیان اینکه بسیاری از سلبریتی های ما از سواد رسانه‌ای پایینی برخوردار هستند و قدرت تشخیص خبر درست و دروغ را ندارند، گفت: به‌تازگی یک سری کلاس سواد رسانه برای هنرمندانمان در حال برگزاری است که اتفاق خوبی است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521099
ارسال نظر
نظرات