شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:09 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521113
دو حادثه رانندگی در مرکزی سه کشته و مجروح بر جا گذاشت
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی روز گذشته استان دو کشته و یک مجروح در پی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ ایرج کهریزی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه دو حادثه رانندگی استان سه کشته و مجروح بر جا گذاشت گفت: در نخستین سانحه رانندگی که در حدود ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته بر اثر برخورد دو دستگاه موتور سیکلت با یکدیگر در کیلومتر ۲ محور فرعی کزاز - شازند رخ داد، راکب یکی از موتورسیکلت ها بر اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه، جان سپرد.

کهریزی اظهار کرد: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه "انحراف به چپ راکب یکی از موتورسیکلت ها نسبت به راکب موتورسیکلت دیگر" بیان شده است.

وی بیان کرد: در سانحه ای دیگر که در حدود ساعت ۳۸ دقیقه بامداد همین روز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان وانت در کیلومتر ۸ محور قدیم ساوه - تهران به وقوع پیوست، راننده آن براثر شدت جراحات وارده در مسیر انتقال به بیمارستان فوت و دیگر سرنشین آن نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: بر اساس اعلام کارشناسان "تخطی از سرعت مطمئنه بر سر پیچ جاده، از سوی راننده خودرو"  علت وقوع این حادثه بوده است.

کهریزی از تمامی رانندگان وسایل نقلیه خودرویی و موتوری خواست تا در هنگام رانندگی همواره رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار داده و همواره به یاد داشته باشند که همواره دیر رسیدن، بهتر از هرگز نرسیدن است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521113
ارسال نظر
نظرات