شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:10 منتشر شده در مورخ: 1398/06/23 شناسه خبر: 1521156
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد
لزوم برخورد جدی با رسانه‌های دروغ‌پرداز ماجرای دختر آبی/ تذکرات کمیسیون امنیت ملی به‌زودی داده می‌شود
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر لزوم برخورد جدی با رسانه‌های دروغ‌پرداز ماجرای دختر آبی تاکید کرد و گفت: امیدواریم افرادی که در این ماجرا دچار اشتباه و لغزش شدند به اشتباه خود پی ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به لزوم حضور زنان در فعالیت‌های اجتماعی، اظهار کرد: درحالی که فعالیت اجتماعی برای بانوان کار بسیار ارزشمندی است اما در بعضی از موضوعات شان و منزلت آنان باید رعایت شود تا مشکلاتی به وجود نیاید.
 
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، نقش آنها همانند دوران انقلاب و دفاع مقدس در جامعه می‌تواند موثر باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار کذب منتشر شده از سوی برخی از خبرگزاری‌ها و صفحات اجتماعی درخصوص فوت خانم سحر خدایاری، گفت: رسالت مطبوعات و رسانه رسالت بسیار بزرگی است که باید حقیقت‌ها را برای مردم روشن کنند و اگر رسانه‌ای به دنبال دروغ‌پردازی باشد باید برخورد جدی با آن صورت گیرد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام رسانه‌های دروغ‌پرداز در این اتفاق، تصریح کرد: هر اقدام سوء که از سوی رسانه‌ها، مطبوعات و فضای مجازی در اینگونه اتفاقات رخ دهد از سوی ما محکوم است چراکه آن‌ها باید رسالت بزرگ خودشان را دنبال کرده و با آگاهی‌بخشی، چشم ملت باشند.

نانواکناری با اشاره به اظهارات برخی از نمایندگان در این ماجرا که موجب التهاب‌آفرینی شد، عنوان کرد: هرکسی مسئولیت کار خودش را دارد و همه مسئول هستیم تا حقیقت‌ها را دنبال کنیم، هر فردی بخواهد از یک موضوع سوءاستفاده کند در هر پست و مقامی محکوم است و انتظار می‌رود تمام مسئولان و شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی مسائل امنیتی و اجتماعی را با نگاه ترقی و توسعه و ارزش دادن به آرمان‌ها دنبال کنند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: امیدواریم افرادی که در این ماجرا دچار اشتباه و لغزش شدند به اشتباه خود پی ببرند و با انتشار تکذیبیه مسیر صحیح را طی کنند.

وی گفت: مواضع این کمیسیون در ماجرای اخیر از سوی سخنگو اعلام و مطمئنا تذکرات لازم داده می‌شود.

انتهای پیام/
 

http://dana.ir/1521156
ارسال نظر
نظرات