شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521350
نماینده مجلس شورای اسلامی:
تشکل ها و جریان های طرفدار شفافیت عرصه را خالی نکنند/ عدم شفافیت یک منکر است
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که عدم شفافیت یک منکر است، گفت: تشکل ها و جریان های طرفدار شفافیت عرصه را تا برقراری شفافیت خالی نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،با بیان این که نمایندگان طرفدار شفافیت در مجلس در اقلیت هستند، اظهار داشت: در طی دو سال اخیر دو طرح یکی از سوی بنده و دیگری از سوی حجت الاسلام ذوالنور در مجلس به رای گذاشته شد که برخلاف موافقت اولیه اکثر نمایندگان فوریت این دو طرح رای نیاورد.

وی ادامه داد: با توجه به مدت زمان باقی مانده قطعا عمر این طرح به این مجلس نمی رسد و امیدواریم در مجلس آینده این طرح نهایی شده و از همان آغاز کار بر اساس شفافیت طرح ها و لوایح مورد بررسی قرار بگیرد.

دلیگانی ضمن حمایت از صحبت های اخیر حجت‌الاسلام پناهیان  تأکید کرد: مطلبی که اخیراً ایشان مطرح کردند کاملاً درست است این‌که این بغض در گلو مانده‌ای بود که مدت‌ها نگه‌داشته شده بود و  به‌درستی مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان طرفدار شفافیت در مجلس 60 نفر هستند و بقیه به‌نوعی مخالفت کردند و متأسفانه صدای نمایندگان موافق به‌جایی نرسید اما صدای پناهیان به‌درستی شنیده شد.

دلیگانی بیان داشت: صحبت های آقای پناهیان در هفته امر به معروف و نهی از منکر بیان شد که خود عدم شفافیت یک منکر است و ایشان علیه این منکر صحبت کردند، باید تشکل ها و جریان های طرفدار شفافیت و انقلابی در کنار عموم مردم این را به عنوان یک شروع بدانند و تا رسیدن به نتیجه نهایی این روند را استمرار ببخشند.

وی افزود: اصحاب رسانه در این جهت دور از جهت گیری های سیاسی این موضوع را دنبال کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521350
ارسال نظر
نظرات