شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521360
معاون اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد
ارتقاء سطح ایمنی کانال و حوضچه بندر شهید بهشتی
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از پایان موفقیت آمیز مرحله اول عملیات بویه گذاری و نصب علائم کمک ناوبری کانال دسترسی به بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن ابراهیمی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: با توجه به بهره برداری از فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار، این عملیات در راستای تامین ایمنی آبراه ها و ورود و خروج ایمن کشتی های با آبخور بالا به این بندر انجام شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده پس از لایروبی کانال دسترسی، پروژه به آب اندازی بویه های کانال و علائم کمک ناوبری در دستور کار قرار گرفت.
 


ابراهیمی ادامه داد: در این عملیات 4 عدد بویه مشخص کننده محدوده کانال و 2 عدد بویه در محدوده حوضچه بندر شهید بهشتی به آب اندازی شد.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، تعیین محدوده عملیاتی کانال دسترسی بندر شهید بهشتی را از جمله اهداف اجرای این پروژه اعلام کرد و افزود: بویه گذاری این کانال با تکیه بر توان عملیاتی نیروها و شناورهای ملکی بندر انجام شد.
 


وی در پایان اظهار کرد: در آینده نزدیک با تامین علائم جدید، مرحله دوم به آب اندازی بویه و علائم کمک ناوبری بندر شهید بهشتی اجرایی می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521360
ارسال نظر
نظرات