شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521383
بازیگر سینما و تلویزیون:
سلبریتی سازی نتیجه سیاست غلط مدیریتی است/ شفافیت دیرهنگام جریان دختر آبی را به اینجا کشاند
رضا ایرانمنش گفت: سیاست های غلط مدیریتی ما باعث شد تا با بهادادن بیش از حد به عده ای آن ها را به سلبریتی تبدیل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اتفاقات اخیر و نقش سلبریتی ها در فریب افکارعمومی اظهارداشت: در ابتدا باید این سئوال را بپرسیم که سلبریتی از کی وارد ادبیات ما شد؟ و اساساً چرا سلبریتی ها به این جایگاه رسیدند؟

رضا ایرانمنش افزود: وقتی نگاه کلی و دقیق به این فرآیند داشته باشیم متوجه خواهیم شد سیاست های غلط مدیریتی ما باعث شد تا با بهادادن بیش از حد به عده ای آن ها را به سلبریتی تبدیل کنیم و عده ای دیگر در سایه بی توجهی به حاشیه بروند، آیا سینما و تلویزیون ما همان سینما و تلویزیون دهه 60 و 70 است یا ما معیارهای ارزش را تغییر دادیم؟

وی تصریح کرد: در هرکشوری، هر شخصی اظهارنظری داشته باشد باید نسبت به صحیح یا غلط بودن آن پاسخگو باشد؛ اما می بینیم در کشور ما عده خاص به یک خبر دروغ یا درست، دامن می زنند با آن افکار عمومی را فریب می دهند و به هیچ جایی هم پاسخگو نیستند.

این بازیگر اذعان داشت: فرهنگ نادرست در کنار عدم اطلاع رسانی شفاف و به موقع باعث می شود تا فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جریان را به هر سمتی که دوست دارند، هدایت کنند.

وی گفت: هر کس نگاه دقیقی به جریان دختر آبی داشته باشد متوجه خواهد شد که اطلاع رسانی دقیقی در این زمینه صورت نگرفته است و شفافیت دیرهنگام باعث شده تا این جریان سمت و سویی نادرست بگیرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521383
ارسال نظر
نظرات