شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521425
محموله ۷ میلیاردی لوازم یدکی قاچاق در ساوه متوقف شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک محموله قاچاق ۷ میلیاردی لوازم یدکی خودرو در عملیات پلیس شهرستان ساوه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به آغاز طرح ویژه پلیس استان در مبارزه با قاچاق کالا گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ساوه در انجام تحقیقاتی، از تردد یک کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آن آغاز کردند.

شهرستانی اظهار کرد: در تمهیدات اجرایی پلیس، خودروی مورد نظر در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و در عملیاتی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در تحقیقات اولیه از راننده، وی اذعان داشت که محموله دارای بارنامه قانونی است که در بررسی دقیق مشخص شد که بار وسیله نقلیه با اسناد ارائه شده دارای مغایرت بوده و کامیون حامل بار قاچاق است.

مفخمی شهرستانی با اشاره به این که محموله قاچاق توقیفی، از یکی از استان های جنوبی بارگیری و به مقصد تهران حمل می شده است، یادآور شد: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور موفق به کشف ۴۰ حلقه لاستیک خودرو سواری و لیفتراک، یک هزار و ۵۷۰ عدد ابزارآلات، ۱۴۰ قطعه لوازم یدکی خودرو سواری،  ۴۰۰ عدد لامپ ال ای دی،۱۰ عدد موتور خودرو سواری و ۶ عدد گیربکس سواری، یک دستگاه سونوگرافی و ۲ دستگاه بستنی ساز خارجی قاچاق شدند.

وی با بیان این که از در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ارزش این محموله قاچاق ۷ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال برآورد شده، افزود: در این عملیات، راننده کامیون دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521425
ارسال نظر
نظرات