شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521444
بازیگر نام آشنای تئاتر استان یزد:
سلبریتی‌های بی‌سواد امروز به یک معضل برای جامعه تبدیل شده‌اند
هنرمند ارزشی استان یزد گفت: کسانی که نمی توانند با شور حسینی مقابله کنند با به راه اندازی این جریان تلاش می کنند تا فرهنگ عاشورا را کمرنگ کرده و بدین وسیله آب در آسیاب دشمن می ریزند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سید ناصر امامی بازیگر نام آشنای تئاتر استان یزد در مصاحبه با یزدرسا؛ پیرامون اظهار نظرهای سلیبریتی ها در خصوص اتفاقات مختلف در شبکه های مجازی گفت: متاسفانه امروزه اظهار نظرهای گاه و بیگاه سلیبریتی های بی سواد به یک معضل جدی سیاسی و اجتماعی تبدیل شده و هر چند باید از ابتدا با این دست اقدامات و اظهار نظرها برخورد صورت می گرفت اما اگر الان نیز این کار صورت بگیرد دیر نشده است.

امروزه اظهار نظرهای سلیبریتی ها بی سواد به یک معضل جدی تبدیل شده است

این بازیگر یزدی تئاتر افزود: انسان تاسف می خورد که برخی افراد بی سواد دچار خود سلیبریتی پنداری شده  و در باره هر موضوعی اظهار نظر می کنتد مثلا به تازگی یکی از این افراد در یک شبکه  اجتماعی پست گذاشته فعالان محیط زیست و معدنی ایران در زندان به سر می برند یعنی کسی که به فعال مدنی،معدنی می گوید می تواند در هر ماجرایی ورود کرده و افاضات کند؟

وی در خصوص پروژه دختر آبی که توسط رسانه خبرآنلاین کلید خورد گفت: ببنید در همین ماجرای اخیر این افراد جه بلوایی به پا کردند و در حالی که پدر این دختر در یک ویدئو می گوید دختر او آن دختر نیست اما این ها باز هم بر روی حر ف خود اصرار می ورزند و تلاش دارند تا به افکار عمومی این موضوع را تحمیل کنند.

علت ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه ها تنها مشکل فرهنگی است

امامی در ادامه ابراز داشت: بنده به سهم خودم به خانواده این دختر جوان تسلیت می گویم وآرزوی غفران الهی برای آن مرحومه دارم اما ببنید که این موضع دستاویزی برای دشمنان شده و کسانی که نمی توانند با شور حسینی مقابله کنند با به راه اندازی این جریان تلاش می کنند تا فرهنگ عاشورا را کمرنگ کرده و بدین وسیله آب در آسیاب دشمن می ریزند .

هنرمند ارزشی یزدی با اشاره به اینکه موضوع ورود بانوان به ورزشگاه راهکار داشته و مسئولان در تلاش برای دست یابی به آن هستند گفت: علت ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه ها تنها مشکل فرهنگی است چرا که متاسفانه ورزشگا های ما از نظر فرهنگی پذیرش حضور زنان را ندارد والا فی نفسه حضور زنان در ورزشگاه از مجاری قانونی قابل پیگیری است و باید ابتدا ساز و کارهای فرهنگی آن مهیا شود و تا زمانی که این اتفاق نیفتد نمی توان حضور زنان در ورزشگاه ها را رقم زد.

وی با اشاره به هیاهوهای رسانه ای در زمینه ورود بانوان به ورزشگاه ها ابراز داشت: متاسفانه هوچی گری برخی رسانه های داخلی سبب شده تا امروز بیگانگان در این موضوع دخالت کرده و فیفا نیز واکنش نشان بدهد.

ضرورت ورود دستگاه قضا به ماجرای سلیبریتی ها

امامی بر ضرورت ورود دستگاه قضا به ماجرای سلیبریتی ها اظهار داشت: همان طور که گفتم از اول باید جلو این اظهار نظر ها گرفته می شد اما حالا نیز دیر نشده و باید قوه قضائیه آن سلیبریتی را که می گوید فعالین معدنی در زندان ها هستند احضار کند و مستندات وی را بخواهد و اگر نتوانست مستندی ارائه دهد با او برخورد قاطع داشته باشد.

وی با ابراز گلایه از دوری هنرمندان ارزشی و انقلابی از فضای مجازی گفت: مادامی که این عزیزان از این گونه فضا ها دوری کنند وضع به همین گونه است بنابراین باید هنرمندان ارزشی در این فضاها به طور جد حضور پیدا کنند و در مقابله با  اظهارات افراد بی سواد و بعضا مغرض روشن گری کنند.

این هنرمند یزدی تاکید کرد: در بین سلیبریتی ها برخی از روی بی سوادی و جوگیر شدن مطالبی را می نویسند و اندک افراد نیز از روی غرض و مرض، که این مسائل باید توسط دستگاه قضا بررسی شده و با مغرضان برخورد شدید صورت گیرد.

سلیبریتی واقعی ملت ایران شهدا هستند

امامی در پایان اظهار داشت: سلیبریتی واقعی ملت ایران شهید حججی ، شهدای انقلاب  و هنرمندانی هستند که در گمنامی برای آرمان  های اسلام و انقلاب تلاش می کنند و دشمنان ما بدانند جدال حق و باطل در طول تاریخ بشریت بوده و بر اساس روایات نهایت امر پیروزی حق بر باطل است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521444
ارسال نظر
نظرات