شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521446
تشریح پرونده مقبره الشعرا در گفت‌وگو با مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز؛
اعتبار 15 میلیاردی نیازِ شهرداری برای اتمام اسکلت‌بندی/ فرهنگ و ارشاد به کمک شهرداری بشتابد
شریفی گفت: تنها اسکلت بندی و صفحه‌هایی که برای اتمام بر عهده سازمان عمران است 15 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد اما از اعتبار لازم برای نازک کاری خبر ندارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بابک شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار  آناج در خصوص آخرین وضعیت بودجه‌ای مقبره الشعرای تبریز اظهار داشت: سازمان عمران شهرداری تبریز مجری پروژه است و خبری از بودجه‌های اختصاص یافته و یا بخش مالی تزریق شده به این پروژه نداریم.

وی ادامه داد: استارت کار مقبره الشعرای تبریز در سال 83 توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد زده شد که بعدا به بنیاد مسکن تحویل داده شد. سال 93 این پروژه به شهرداری تبریز داده شد که منطقه 10، هشت میلیارد و 500 میلیون تومان در این راه هزینه کرد و بعد از آن در سال 95 این پروژه به سازمان عمران داده شده است.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز تشریح کرد: سازمان عمران تاکنون 7 میلیارد و 600 میلیون تومان برای این پروژه هزینه کرده که در مجموع طی پنج سال گذشته شهرداری تبریز نزدیک به 15 میلیارد تومان برای مقبره الشعرا هزینه کرده است.

وی افزود: آنگونه که شنیده‌ایم موافقت‌ شده تا اعتبار 10 میلیاردی به اداره کل فرهنگ و ارشاد برای مقبره الشعرا اختصاص دهند که نمی‌دانم در چه مقطعی چه کاری قرار است انجام دهند اما به نظرم اگر این بودجه به فرهنگ و ارشاد داده خواهد شد بهتر است کار ضلع غربی، جنوب غربی و بقعه سید حمزه را انجام دهند.

شریفی با اشاره به فعالیت پیمانکاران سازمان عمران در مقبره الشعرا گفت: سال گذشته قرارداد 2800 میلیاردی با یک پیمانکار بسته‌ایم که هم‌اکنون در حال فعالیت و اسکلت‌بندی هستند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چه اعتباری برای اتمام پروژه مقبره الشعرا نیاز است، ابراز داشت: تنها اسکلت بندی و صفحه‌هایی که برای اتمام بر عهده سازمان عمران است 15 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد اما از اعتبار لازم برای نازک کاری خبر ندارم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521446
ارسال نظر
نظرات