شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521456
رئیس اتاق اصناف بجنورد خبرداد:
لغو برگزاری نمایشگاه پاییزه در بجنورد/ فروش فوق‌العاده جاگزین شد
رئیس اتاق اصناف بجنورد از لغو برگزاری نمایشگاه پاییزه در بجنورد خبر دادو گفت: فروش فوق العاده با تخفیف 10 تا 15 درصدی جایگزین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی امیدوار، رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد: به دلیل استقبال نکردن کسبه نمایشگاه پاییزه  که قرار بود از۲۱ شهریورماه جاری آغاز به کار کند، لغو شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در نمایشگاه پاییزه فقط کسبه های سه صنف پوشاک، کیف و کفش و لوازم التحریر می توانند حضور داشته باشند تعداد متقاضی کم است و همین عامل بر تعداد نهایی غرفه داران که اعلام حضور در نمایشگاه کرده بودند تاثیر گذاشت.

امیدوار گفت: حدود 15 متقاضی دارای پروانه حضور در نمایشگاه برای برپایی نمایشگاه اعلام حضور کردند و وجوهی نیز پرداخت کردند که با لغو نمایشگاه وجوه به آنان بازگردانده می شود.

رئیس اتاق اصناف بجنورد تاکید کرد: برای پاسخ به نیاز دانش آموزان، فروش فوق العاده در برخی واحدهای صنفی بجنورد انجام می شود و  ۱۵ واحد فروش پوشاک، ۳۰ واحد نوشت افزار و ۱۰ واحد کیف و کفش نسبت به فروش فوق العاده با 10 تا 15 درصد تخفیف نسبت به بازار اقلام را عرضه می کنند.

وی خاطر نشان کرد: 35 هزار دفتر تعاونی در سطح بجنورد و یک صد هزار دفتر تعاونی در لوازم التحریری های سطح استان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521456
ارسال نظر
نظرات