شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521475
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خبرداد؛
توزیع 466 بسته نوشت افزار ایرانی بین مناطق سیل زده و محروم گلستان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: 466 بسته نوشت افزار ایرانی در بین مناطق سیل زده و محروم گلستان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ حجت‎الاسلام روح الله سلیمانی‎فرد امروز در گفتگو باخبرنگاران اظهار کرد: 117 بسته کیف و نوشت افزار برای دانش آموزان مقطع متوسط و 349 مربوطه به مقطع ابتدایی تهیه شده است و با اولویت مناطق محروم و سیل زده بین دانش آموزان از طریق اداره اوقاف شهرستان‎ها توزیع می شود.

وی افزود: با عنایت به اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم مردم خیر و نوعدوست گلستانی و واقفان در تلاش هستند که جامعه را از فقر مادی و فرهنگی رهایی دهند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان تصریح کرد:  براین اساس اداره کل اوقاف در استان طرح « مهر تحصیلی» را با همت واقفان برنامه ریزی کرده و با توجه به سال حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید، نوشت افزارهای ایرانی و اسلامی برای دانش آموزان تامین شد.

وی بیان کرد: درخواست داریم خیرین نیز در مرحله بعدی نیز در این امر خداپسندانه با ما همکاری کنند تا آینده سازی و نوجوانان گلستان را حمایت کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان خاطرنشان کرد: ارزش این اقلام بیش از یک میلیارد ریال است و با یارانه و سازمان اوقاف و امور خیریه با 50 درصد تخفیف تهیه شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521475
ارسال نظر
نظرات