شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:40 منتشر شده در مورخ: 1398/06/24 شناسه خبر: 1521511
یگان موشکی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مراکز تجمع مزدوران سعودی در استان حجه یمن را با موشک زلزال ۱ هدف قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک منبع نظامی یمنی به شبکه  المسیره گفت: واحد موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن محل های تجمع مزدوران سعودی در منطقه حیران در استان حجه را با دو فروند موشک و گلوله های توپ هدف قرار دادند که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها منجر شد.

 

وی افزود: واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز توانست پنج مزدور سعودی را در جنوب منطقه حرض در استان حجه یمن به هلاکت رسانده یا زخمی کند.

یک منبع نظامی دیگر نیز گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی گسترده چند موضع در شرق منطقه حیران را به کنترل خود در آوردند.

پاسخ الحوثی به واکنش آمریکا درباره عملیات بقیق

عضو شورای عالی سیاسی یمن به گفته های مقامات آمریکایی درخصوص عملیات پهپادی اخیر ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه تاسیسات نفتی بقیق و خریص در عربستان پاسخ داد.

محمد علی الحوثی در توییتی نوشت: آمریکا با این گفته هایش تایید می کند که فقط به دنبال تامین اهداف خود در منطقه است و هم و غم اول آمریکا این است که چطور ماجراجویی های خود را به زیان دیگران اجرا کند؛ دیگرانی که آمریکا به روی آنها می خندد تا آن را دستاورد تلقی کند و با گفته هایش باج خواهی می‌کند.

وی تاکید کرد: هیچ راه برون رفتی برای آنها نیست؛ مگر اینکه واقعیت را درک کرده و خود را مجبور به همزیستی با این واقعیت کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521511
ارسال نظر
نظرات