شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:57 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521539
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو یزد:
قیمت خودرو در مدار کاهش/ قیمت‌های کاذب تقاضا را کاهش داده است
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو یزد گفت: قطعا تصمیمات دولت بر روی بازار خودرو تاثیرخواهد گذاشت و شواهد روند نزولی بودن قیمت خودرو را نشان می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در رابطه با وضعیت بازار خودرو، اذعان داشت: خوشبختانه بازار خودرو در یک ماه گذشته روند  کاهشی داشته است به گونه ای ماشین خارجی حدود 30 درصد و ماشین تولید داخل حدود 25 درصد کاهش قیمت را طی یک ماه گذشته تجربه کرده است.

 
سید حسن ضیائی، افزود: علت اصلی نزولی بودن قیمت ها رکورد بازار است وقتی که رکورد بر بازار حاکم باشد، تقاضا کاهش می یابد در نتیجه قیمت نیز روند نزولی می گیرد.
 
وی ادامه داد: درباره اینکه دستگیری مدیران خودرو سازی در این روند نزولی تاثیر داشته است یا خیر، نمی توان نظر قطعی داشت اما قطعا تصمیمات و اتفاقات دو شرکت خودرو سازی کشور بر بازار خودرو تاثیر دارد.
 
وی افزود: پیش بینی می شود بازار همین روند نزولی را ادامه دهد و پیشنهاد ما به مردم این است در صورتی که نیاز ندارند فعلاً از خرید دست نگه دارند.
 
ضیایی تصریح کرد: احتمال آزاد سازی واردات خودرو در مناطقی مانند چابهار، کیش و بندرهای آزاد وجود دارد و اگر این اتفاق رقم بخورد همچنان شاهد کاهش قیمت خودرو خواهیم بود.
 
وی گفت: قطعا تصمیمات دولت بر روی بازار خودرو تاثیرخواهد گذاشت و شواهد روند نزولی بودن قیمت خودرو را نشان می دهد.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1521539
ارسال نظر
نظرات