شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:28 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521540
امام جمعه بندر دیر:
اظهارات خود سوزی سحر خدایاری با انگیزه تخریب قوه قضایی شکل گرفت
امام جمعه بندر دیر گفت: اظهارات اخیر خود سوزی سحر خدایاری با انگیزه تخریب قوه قضایی شکل گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بندر دیر در گفتگو با سپاس، ضمن تسلیت به خانواده داغدار سحر خدایاری  اظهار داشت:  اظهارات خود سوزی سحر خدایاری با انگیزه تخریب قوه قضایی شکل گرفته است.

وی گفت: سحر خدایاری به گفته پدرش مشکل شدید اعصاب داشته است و یک دفعه اقدام به خودسوزی می کند و خوراکی برای برخی از رسانه های د اخلی و بیگانه می شود.

حسینی افزود: عده ای در درون کشور غافل و یا مغرض با موضع گیری های خود خراکی را برای دشمنان ما تهیه می کنند.

امام جمعه بندر دیر تصریح کرد: در این قضیه نیز برخی سیاسیون، سیلیبریتها و نمایندگان مجلس در بزرگ کردن موضوع  خود سوزی سحر خدایاری نقش برجسته ای داشتند.

وی گفت: خانمی که برای سحر خدایاری اشک تمساح می ریزد در زمانی که میترا استاد توسط هم حزبی های آنان به قتل رسید چرا آن موقع از حقوق زنان دفاع نکردند و از قاتل وی دفاع کردند و برچسب های مختلفی بر میترا استاد زدند.

حسینی با اشاره به سخنان  پروانه سلحشوری در مجلس شورای اسلامی گفت: آیا مصونیت نمایندگان تا این حد است که مردم را به شورش بر علیه نظام تحریک کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  ما از شبکه های رسانه ای دشمن  همچون بی بی سی توقعی نداریم اما چرا افراد انقلابی و افرادی که طرفدار این انقلاب هستند تحت تأثیر این القائات قرار گرفته اند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521540
ارسال نظر
نظرات