شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521542
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات دیر:
موکب‌ شهرستان دیر روزانه بیش از ۲هزار نفر را پذیرایی می‌کنند
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دیر گفت: موکب‌ شهرستان دیر روزانه بیش از ۲هزار نفر را در ایام پیاده روی اربعین پذیرایی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین چاهبندی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: موکب بیت‌الزهرا(س) شهرستان دیّر  واقع در کربلای معلی در خیابان باب القبله امام حسین(ع)جنب خیمه‌گاه در ایام پیاده‌روی اربعین به بیش از ۲ هزار  زائران حسینی خدمات ارائه می‌دهد.

وی گفت: مقرر شده  است که موکب بیت الزهرا (س) شهرستان دیر با اسکان روزانه ۱۵۰۰نفر و پذیرایی بیش از ۲ هزار زائر در هر وعده غذایی به زائران در ایام اربعین خدمات دهند.

چاهبندی گفت: این موکب در عراق از ۱۵ مهر ماه  مصادف با ۱۵صفر آغاز و تا  یکم مهرماه مصادف با ۲۴ صفر خدمت رسانی می کند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دیر با بیان اینکه این موکب به صورت کاملاً مردمی اداره می‌شود تصریح کرد:  موکب‌ بیت الزهراء شهرستان دیر با ۸۰ نفر در ایام اربعین کار خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را انجام خواهد داد.

چاهبندی افزود: ستاد اربعین در نظام ظرفیت کار آمد دارد،  و همان نیروهای فنی که در اربعین خدمات می دهند  در بخش‌های دیگر مانند محرومیت‌زدایی هم می‌توانند حاضر شوند، و بنابراین انتظار داریم که مسئولان این ظرفیت مردمی را بیشتر مورد توجه خود قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که قصد کمک در برپایی این موکب را دارند می‌توانند به دفتر ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان دیّر واقع در محل مصلای شهدای محراب دیّر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521542
ارسال نظر
نظرات