شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521620
همزمان با سراسر کشور صورت می‌گیرد
برگزاری سومین جشنواره ملی «جهادگران» در کرمانشاه
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین قبادی بصیر در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز  از برگزاری سومین جشنواره ملی جهادگران در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: فراخوان این جشنواره در بخش های تخصصی و هنری در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سلامت، عمران و آبادانی منتشر شده است.

وی افزود: این جشنواره به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی برگزار شده است وتمام جهادگران، صاحب‌نظران و متخصصان حوزه محرومیت زدایی می توانند در این جشنواره شرکت و آثار خود را در محورهای تعیین شده ارسال کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه شناخت و قدردانی از گروه های جهادی و ارائه ایده های برتر در حوزه جهادی را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

این مسئول پیشرفت و حل مسائل مناطق محروم در قالب طرح، ایده وتجربه را موضوع بخش تخصصی این جشنواره عنوان کرد.

وی عنوان کرد: بخش هنری این جشنواره نیز با موضوع فعالیت های جهادی در مناطق محروم خواهد بود و علاقه مندان در این بخش می توانند این فعالیت ها را در قالب عکس، مستند و نماهنگ به تصویر بکشند.

سرهنگ قبادی بصیر مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۳۰ آبان ماه امسال عنوان کرد و گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به سایت جشنواره به آدرس www.festival.jahadgaran.org مراجعه کنند.

وی در خصوص نحوه داوری آثار نیز گفت: تمامی آثار باید از طریق آدرس سایت جشنواره ارسال شوند و داوری آثار نیز در سازمان بسیج سازندگی کشور صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521620
ارسال نظر
نظرات