شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521692
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:
موافق شفاف‌سازی آرا هستم/ نمایندگان باید در برابر مطالبات مردم پاسخگو باشند
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق شفاف‌سازی آرا هستم، گفت: نمایندگان باید در برابر مطالبات مردم پاسخگو باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدقاسم جاسمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز با بیان اینکه موافق اجرای طرح شفاف سازی آرای نمایندگان هستم، اظهار داشت: نه تنها موافق اجرای طرح شفاف سازی نمایندگان موافق اجرای طرح شفاف سازی در تمام زمینه ها برای همه مسئولان کشورهستم.

وی افزود: بر همین مبنا مسئولان مجموعه قوای مقننه، مجریه و قضاییه مشمول طرح شفاف سازی قرار می گیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو سوم نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافق اجرای طرح شفاف سازی آرا هستند و طرح مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع شده سپس در صحن علنی مطرح خواهد شد که امیدواریم رای آورد.

جاسمی در مورد دلیل موافقت خود با اجرای طرح شفاف سازی آرای نمایندگان هم گفت: ما باید در مقابل چیزی که مردم از ما مطالبه می کنند و خواست آنها است شفاف باشیم.

وی افزود: هرچند بنا به نظر مخالفین اجرای طرح شفاف سازی آرا نمایندگان، اجرای این طرح سبب عدم همراهی دولت با طرح های ارائه شده از سوی نمایندگان مخالف و متضرر شدن حوزه انتخاباتی آنها شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در این صورت هنگامی که با وزیر یا یکی از مسئولان دولتی دیدار می شود از قبل دیدگاه سیاسی و جناح گیری نماینده مجلس به آنها اطلاع رسانی می شود بنابراین با نمایندگان مخالف همراهی نمی شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521692
ارسال نظر
نظرات