شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521722
ثبت رکورد جدید طناب‌زنی جهان توسط ورزشکار یاسوجی
ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد در ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج با حضور نمایندگان سازمان جهانی ایمارو رکورد دو با طناب جهانی را جابجا کرد و رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس؛ ناصر احمدی 34 ساله ورزشکار امدادگر یاسوجی هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، با ثبت رکورد جهانی طناب زنی، ۱۶۰۹ متر در حال دویدن را در زمان ۶ دقیقه و۳۰ ثانیه، به نام خود به ثبت رساند.

‌این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد.

این ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی با بیان اینکه پس از ثبت این رکورد جهانی آن را تقدیم رهبر انقلاب خواهم کرد، گفت: هلال احمر یک سازمان امدادی است و سر و کار آن با فوریت هاست لذا نیروهای این سازمان باید همیشه آماده واکنش سریع باشند تا در هنگام حوادث حضور موثر و کارگشایی داشته باشند.

ناصر احمدی از مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد برای مهیا سازی زمینه این ثبت رکورد تشکر کرد و افزود: قبلا در دو با طناب رکوردهایی را در کتاب کشوری رکوردها به ثبت رساندم و حالا وقت آن بود که این رکوردها را ثبت جهانی کنم که به همین خاطر مراسم امروز با حضور نمایندگان سازمان جهانی ایمارو برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521722
ارسال نظر
نظرات