شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521741
آیت الله مدرسی:
لزوم برخورد سریع دستگاه قضاء با شایعه سازان/ سوژه های ساختگی برای انحراف افکار عمومی از سوء مدیریت‌هاست
امام‌جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی و قضایی باید با شایعه‌سازان، دروغ‌پردازان و کسانی که می‌خواهند کشور را به ورطه آشوب بکشانند؛ ولو در کرسی مجلس نشسته باشند برخوردی عادلانه و سریع داشته باشند و اجازه ندهند عده‌ای با امکانات نظام و از تریبون رسمی نظام علیه امنیت مردم و کشور با جریانات خارج نشین و مستکبرین هم‌نوا شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با بیان این‌که عده‌ای با حاشیه‌سازی به دنبال منحرف کردن اذهان عمومی از جریانات و خواسته‌ای اصلی هستند اظهار داشت: در مقاطع مختلف بعضی از افراد که سوء مدیریت داشته و کارنامه و عملکرد قابل قبولی نداشته‌اند با ایجاد سوژه‌های ساختگی  مردم را درگیر متن‌ها و حواشی می‌کنند تا آن ها را از سوء مدیریت و کارکرد مثبتی که مورد انتظار بوده فاصله بدهند.

وی با تأکید بر این‌که در شرایط فعلی خواسته اصلی مردم اقتصاد و معیشت است افزود: بررسی آمارها نشان می‌دهد سبد غذایی مردم در خرداد 98 نسبت به فروردین  افزایش چندین برابری داشته است و علی‌رغم کاهش قیمت دلار اما همچنان قیمت‌ها قیمت برخی کالاها افزایش می‌یابد که این موضوع در کنار عدم نظارت و عدم مدیریت جای نگرانی دارد.

امام‌جمعه بخش مرکزی یزد اذعان داشت: مردمی صبور، حلیم و با بصیرت داریم که با این سوژه‌های ساختگی، حرکت‌های کاذب و انحرافات راه اصلی خود را فراموش نخواند کرد.

مدرسی اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی و قضایی باید با شایعه‌سازان، دروغ‌پردازان و کسانی که می‌خواهند  کشور را به ورطه آشوب  بکشانند؛ ولو در کرسی مجلس نشسته باشند برخوردی عادلانه و سریع داشته باشند و اجازه ندهند عده‌ای با امکانات نظام و از تریبون رسمی نظام علیه امنیت مردم و کشور با جریانات خارج نشین و مستکبرین هم‌نوا شوند.

وی با : با اشاره به تصویب سریع لایحه تجارت در مجلس و تأکید بر این‌که مسئله روز کشور اقتصاد و معیشت است و نباید با ایجاد حواشی این موضوع مهم فراموش شود افزود: تصویب لایحه تجارت بعد از رکورد زنی برجام در سرعت تصویب  از موارد رکورد زنی سرعت تصویب در مجلس بود درحالی‌که لایحه تجارت با توجه به اهمیت، سابقه و کارکردی که دارد باید بیش از این‌ها در تصویب آن دقت می‌شد و به عواقب و نتایج آن بیش از این توجه  می‌شد.

انتهای پیام/ق

 

http://dana.ir/1521741
ارسال نظر
نظرات