شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521775
با سخنرانی سردار قاسم سلیمانی؛
اجلاسیه «تبیین نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس» در خمین برگزار می شود
دبیر اجلاسیه تبیین نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس گفت: اجلاسیه نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس، ۹ و ۱۰ مهر ماه در زادگاه بنیان گذار انقلاب اسلامی در خمین، با سخنرانی حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ خسروی دبیر اجلاسیه تبیین نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس امروز در ۱۶۴مین جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: اجلاسیه نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس، ۹ و ۱۰ مهر ماه در زادگاه بنیان گذار انقلاب اسلامی، خمین، با حضور مهمانان کشوری و بین المللی برگزار می شود.

خسروی افزود: بعد کیفی در اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس بسیار مهم است و به همین جهت در کلیه برنامه ها محوریت اصلی با پرداختن به نقش امام(ره) در دفاع مقدس به صورت علمی است که کارهای بسیار ارزشمندی در این راستا انجام شده است.

وی عنوان کرد: محور اجلاسیه در روز ۱۰ مهرماه بحث مقاومت است که مقالات تخصصی و سخنرانی های تخصصی در این راستا انجام می شود.

دبیر اجلاسیه تبیین نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس بیان کرد: سخنران اصلی این اجلاسیه سرلشگر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است. همچنین سخنرانان کشوری دیگری همچون آیت الله دری نجف آبادی، سردار ایزدی، سردار تنگستری( فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، ‌سردار سلیمانی (مسئول سازمان بسیج مستضعفین)، سردار درودیان، سردار دقایقی و دکتر فروتنی در این اجلاسیه حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: بیش از صد مقاله تخصصی ارائه شده است که در ۱۳ جلد کتاب جمع آوری می شوند و ۴ عنوان آن ویژه نقش امام خمینی(ره) است.

فرماندار خمین:

اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس نسل جدید را با سیره ایشان آشنا می سازد

احمد طهرانی فرماندار خمین در بخشی از این جلسه گفت: مهمترین اجلاسیه کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس است که در همین راستا در شهرستان خمین به مدت دو روز میزبان مهمانان کشوری و خارجی هستیم.

طهرانی افزود: مجموعه شهرستان خمین آمادگی کامل را برای برگزاری این اجلاسیه دارد و همه برنامه ریزی ها نیز انجام شده است.

وی عنوان کرد: مسئله مهم استفاده حداکثری از این مراسم است، چراکه این برنامه ویژه حضرت امام(ره) است و می تواند ظرفیت های مناسبی برای تغییر فرهنگ عمومی جامعه داشته باشد.

فرماندار خمین با بیان اینکه اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس می تواند نسل جدید را تا حدود زیادی با سیره و تفکر امام(ره) آشنا سازد اظهار کرد: باید به حضور فعالِ دانشگاهیان و دانش آموزان در این مراسم توجه ویژه ای شود.

وی خاطر نشان کرد: جلسه شورای اداری شهرستان خمین با محوریت کنگره و اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس درهفته جاری برگزار می شود. همچنین ابلاغی به کلیه ادارات شهرستانی انجام می شود تا همه نقش خود را به خوبی انجام دهند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521775
ارسال نظر
نظرات