شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/25 شناسه خبر: 1521834
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:
جاماندگان برای ثبت سفارش کتب درسی اقدام کنند/تخصیص اعتبار برای خرید کتاب دانش آموزان سیل زده
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: دانش آموزان جامانده تا پایان شریور برای ثبت سقارش کتب درسی اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ احسان گوهری راد امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:  توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره اول متوسطه از طریق کتاب فروشی‌های سراسر کشور آغاز شده است.

وی افزود: توزیع کتب دانش آموزان دوره ابتدایی و دوره دوم متوسطه توسط آموزش و پرورش انجام خواهد شد.

 3 درصد از دانش آموزان گلستانی در سامانه ثبت سفارش کتاب درسی ثبت نام نکرده اند

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد : متاسفانه هنوز 3 درصد از دانش آموزان گلستانی در سامانه ثبت سفارش و توزیع کتاب درسی ثبت نام نکرده اند که باید هر چه سریع تر با مراجعه به سامانه مربوطه این کار را انجام دهند زیرا وزارت آموزش و پرورش براساس آمار ثبت نام دانش آموزان در این سامانه، کتب درسی را در اختیار استان قرار می دهد.

وی اضافه کرد: این چندروز پایانی شهریور، فرصت مجددی برای دانش‌آموزان جامانده فراهم شده است تا بتوانند سفارش خود را ثبت کنند

مشکل کسری کتب درسی نداریم

این مقام مسئول ادامه داد: خوشبختانه امسال مشکل کسری کتب درسی نداریم و مدارس آماده اند تا در ابتدای مهرماه کتب درسی دانش آموزان را به آنها تحویل نمایند.

وی در خصوص قیمت کتب درسی گفت: کتاب های درسی دانش آموزان ابتدایی از 16 هزار تومان شروع می شود و در مقاطع دیگر این قیمت با توجه به تعداد کتاب ها متغیر و بیشتر است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در ادامه گفت: امسال آموزش و پرورش گلستان 200 میلیون تومان برای تخفیف کتب درسی دانش آموزان سیل زده شهرستان های آق قلا، گمیشان و گنبدکاووس اختصاص داده است که این تخفیف، بنابر تشخیص مدیر آموزش و پرورش شهرستان و مدیر مدرسه، تنها برای دانش آموزان محروم آسیب دیده از سیل لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1521834
ارسال نظر
نظرات