شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:31 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1521869
نماینده مردم یزد و اشکذر:
پیگیری موضوع انتقال آب به استان یزد؛ بارزترین دستاورد/ فکر می‌کنم به وعده‌هایم عمل کردم
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: بنده وعده خاصی به مردم نداده بودم اما آنچه از دستم برآمده در این چهار سال برای مردم انجام دادم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ابوالفضل موسوی در مصاحبه با یزدرسا، در خصوص میزان تحقق وعده‌های انتخاباتی‌اش گفت: بنده وعده خاصی به مردم نداده بودم اما یک پیمان‌نامه با جامعه فرهنگیان و کارگری استان داشتم که تمام تلاشم را برای دفاع از حقوق این دو قشر عزیز در مجلس انجام دهم و فکر می‌کنم به عهد خود وفا کردم.

 
نماینده مردم یزد و اشکذر افزود: نه‌تنها بنده که تمامی نمایندگان مجلس حساسیت خاص و نگاه مثبتی به اقشار فرهنگی، کارگری و کشاورزان داشته و تمام تلاش خودشان را برای این عزیزان انجام دادند بنابراین فکر می‌کنم آنچه از دستم برآمده در این چهار سال برای مردم انجام دادم.
 
موسوی بابیان اینکه از ابتدای ورودم به مجلس به دنبال این موضوع بودم که اگر قرار است حتی یک کار برای حوزه نمایندگی‌ام انجام دهم آن کار بزرگ‌ترین مشکل مردم باشد اظهار داشت: واضح و مبرهن است که مهم‌ترین مشکل استان و حوزه نمایندگی بنده مسئله آب است در همین راستا تلاش‌های بسیاری کردم و با توجه به اینکه نائب رئیس کمیسیون عمران نیز بودم در این خصوص هر آن جه از دستم برآمده برای مردم انجام دادم و موفقیت‌های عمده‌ای حاصل‌شده است.
 
وی تصریح کرد: درزمینهٔ مسئله آب به‌غیراز اخذ تخصیص آن به استان، مهم‌ترین بخش بحث انتقال آب به استان بود که این موضوع نیازمند یکسری قوانین خاص برای مشارکت دادن بخش خصوصی در این پروژه بوده و درحال حاضر بررسی لایحه مشارکت عمومی-خصوصی در کمیسیون عمران درحال پیگیری است.
 
وی افزود: این لایحه تحت در 30 ماده که به بررسی مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی کشور می‌پردازد و نهایتاً به تشکیل شرکت انتقال آب منجر خواهد شد.
 
از دو سال گذشته در مجلس این موضوع را دنبال کردیم و از دولت خواستیم لایحه آن را به مجلس ارائه دهد و سپس به کمیسیون عمران ارجاع داده شد و انشالله در این هفته کار بررسی آن به پایان رسیده و به صحن علنی خواهد رفت.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1521869
ارسال نظر
نظرات