شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 09:59 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1521922
طی گفتگویی مطرح شد
آماده‌سازی بقاع متبرکه اسلام آبادغرب برای پذیرایی از زوار اربعین
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام‌آباد غرب گفت: بقاع متبرکه این شهرستان برای پذیرایی از زوار اربعین آماده‌سازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید خسروانی پور در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز از آماده سازی بقاع متبرکه این شهرستان برای پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی خبر داد و اظهار داشت: ما در محل بقعه امامزاده حسن اسلام آباد غرب ۱۵ زائر سرا با مساحت حدود ۴۰ متر داریم که مفروش و وسایل گرمایشی و سرمایشی مورد نیاز در آن تعبیه شده است.

وی با بیان اینکه تمامی امکانات مورد نیاز در زائرسراها فراهم شده است، افزود: این زائرسراها مجموعا حدود ۳۰۰ نفر ظرفیت دارند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام‌آباد غرب ظرفیت هر زائر سرا برای اسکان را بین ۱۵ تا ۲۰ نفر عنوان کرد و گفت: با توجه به بزرگی صحن امامزاده علاوه بر زائرسراهای مذکور برای مواقع اضطرار ظرفیت اسکان ۳۰۰ نفر را نیز در امامزاده حسن داریم.

این مسئول مجموع ظرفیت اسکان در بقعه امامزاده حسن و زائرسراهای مذکور را بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: در این محل ها تمام امکانات مورد نیاز بهداشتی، گرمایشی و سرمایشی برای زائران حسینی  فراهم  شده است.

خسروانی پور ادامه داد: در صورت فراهم شدن شرایط و تصمیم ستاد اربعین حسینی احتمالا موکبی یا غرفه ای را از محل نیات واقفین در جوار بقعه امامزاده حسن و به منظور پذیرایی از زائران دایر کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521922
ارسال نظر
نظرات