شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1521948
زنگ خطری که کانگوروهای استرالیایی به صدا در آوردند!
شکست در مقابل کانگوروهای استرالیایی که در کمال ناباوری اتفاق افتاد زنگ خطر جدی برای تیم والیبال کشورمان بود که امیداوریم با بر طرف کردن نقاط ضعف، این زنگ خطر شنیده شود و مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بعدی و ورود به المپیک باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات گروهی آسیا در گروه A با تیم های استرالیا، قطر و سریلانکا هم گروه بود که به دو پیروزی و یک شکست دست یافت.

بلندقامتان ایران از قطر و سریلانکا به راحتی گذشتند اما در کمال ناباوری در تهران و با نفرات اصلی به تیم استرالیا نتیجه را 3 بر 1 واگذرار کردند.

با این نتیجه صدرنشینی تقدیم تیم استرالیا شد و والیبال ایران در مرحله بعد باید چین و هند دیدار کند و البته باخت به استرالیا در مرحله بعد هم حساب خواهد شد.

شکست در مقابل کانگورو های استرالیایی که در کمال ناباوری اتفاق افتاد زنگ خطر جدی برای تیم والیبال کشورمان بود که امیداوریم با بر طرف کردن نقاط ضعف، این زنگ خطر شنیده شود و مقدمه ای برای پیروزی‌های بعدی و ورود به المپیک باشد.

استرالیا که یکی از حریفان جدی ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک است که با این پیروزی خط و نشان جدی برای والیبال ایران کشید و نشان داد که نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521948
ارسال نظر
نظرات