شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1521972
در گفتگو با مسئول بسیج سازندگی استان کرمان مطرح شد؛
فعالیت بیش از 460 گروه جهادی در استان با هدف یاری رسانی به مردم منطقه/ بهره برداری از 80 پروژه عمرانی در هفته دفاع مقدس
مسئول بسیج سازندگی استان کرمان گفت: در مجموع بیش از 460 گروه جهادی در استان کرمان وجود دارد که در سطح استان با هدف محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الله پاداش مسئول بسیج سازندگی استان کرمان در ارتباط با فعالیت های جهادی انجام شده در استان کرمان به خبرنگار راه آرمان گفت: در سال 98 عمده فعالیت های جهادی استان با توجه به وقوع سیل در مناطق غربی کشور، حول رسیدگی به این مناطق و جبران خسارت ها صورت گرفت.

وی ابراز داشت: در ابتدای وقوع سیل، 120 نفر از استان کرمان به خرم آباد برای کمک رسانی اعزام شدند و بعد از انتخاب شدن استان به عنوان معین شهرستان حمیدیه، نیروهای جهادی استان با هدف ساخت و ساز و بازسازی مناطق تخریب شده این شهرستان به حمیدیه اعزام شدند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمان افزود: تاکنون 300 واحد مسکونی توسط گروه های جهادی استان کرمان در شهرستان حمیدیه بازسازی و ساخته شده است.

پاداش مطرح کرد: در حال حاضر تعمیر 205 واحد مسکونی پایان یافته که به مالکان تحویل داده شده و حدود 30 واحد دیگر در دست ساخت است که در مرحله سقف و دیوار چینی قرار دارند.

وی یادآور شد: تاکنون به شهرستان حمیدیه حدود 500 نفر برای انجام فعالیت های جهادی اعزام شدند، بخشی از این افراد دانشجویان بسیجی هستند که توسط بسیج دانشجویی به منطقه اعزام شدند.

اجرای پروژه های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان های شرقی و جنوبی به دنبال یاری رسانی به مردم این مناطق

مسئول بسیج سازندگی استان کرمان عنوان کرد: اقدامات دیگری که به واسطه ظرفیت های گروه های جهادی در استان در حال انجام است شامل اجرای پروژه های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان های جنوبی و شرقی استان و اجرای پروژه های مشترک با کمیته امداد و بهزیستی هستند.

پاداش اظهار داشت: 746 واحد مسکونی با کمک کمیته امداد استان در دست ساخت است که در هفته دفاع مقدس نزدیک به 30 واحد از آن ها به بهره برداری می رسد.

وی تاکید کرد: از جمله دیگر اقدامات بسیج سازندگی استان اجرای پروژه های محرومیت زدایی در حاشیه شهر کرمان است و در این خصوص قراردادی با با قرارگاه محرومیت زدایی سپاه امضا شده و اقدامات لازم در حال اجرا است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمان ادامه داد: در مجموع بیش از 460 گروه جهادی در استان کرمان وجود دارد که در سطح استان با هدف محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

پاداش خبر داد: در هفته دفاع مقدس نزدیک به 80 پروژه عمرانی که توسط گروه های جهادی در حال اجرا است، به بهره برداری رسیده و افتتاح می شود.

وی بیان کرد: تاکنون اقدامات زیادی در استان به واسطه همکاری بسیج دانشجویی، بسیج مساجد و محلات، بسیج مهندسین کشاورزی و مهندسین صنعتی انجام شده و تخصص این افراد کمک شایانی به اقشار مختلف استان کرده است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمان اذعان داشت: جزئیات فعالیت این گروه های جهادی در هفته آینده و هم زمان به هفته دفاع مقدس اعلام می شود.

پاداش در پایان گفت: پروژه های دیگری همچون ساخت مسجد، مدرسه،غسال خانه و... از جمله اقدامات دیگری است که توسط گروه های جهادی در استان انجام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1521972
ارسال نظر
نظرات