شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522009
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه عنوان کرد
پرداخت ۳۳ درصدی اعتبارات مصوب اشتغالزایی در کرمانشاه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت ۳۳ درصدی اعتبارات مصوب اشتغالزایی در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن عزیزی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز مجموع اعتبارات مصوب اشتغالزایی استان کرمانشاه را ۲ هزار و ۶۷۳ میلیارد و ۳۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عنوان کرد و اظهار داشت: از این میزان یک هزار و ۴۱۶ میلیارد و ۱۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تخصیص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت ۳۳ درصدی اعتبارات مصوب تسهیلات مذکور خبر داد و رقم کل اعتبارات پرداختی از اعتبارات مصوب را نیز ۸۷۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، از اعتبارات مصوب استان یک هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۳۷۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان باقی مانده است.

عزیزی همچنین میزان باقی مانده از اعتبارات تخصیصی را نیز ۵۴۴ میلیارد و ۱۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عنوان کرد.

وی اشاره ای نیز به اعتبارات بخش های مختلف داشت و گفت: از ۲ هزار و ۶۷۳ میلیارد و ۳۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعتبار مصوب استان، یک هزار و ۲۴۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ و ۹۸ و  همچنین ۶۰۰ میلیارد تومان در قالب اعتبارات مناطق زلزله زده، ۳۷۹ میلیارد و ۱۵۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در قالب تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری مصوب شده است.

عزیزی تسهیلات مصوب در بخش دستگاه های حمایتی ویژه روستائیان و عشایر را ۱۴۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: ۳۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیز در بخش مشاغل خانگی مصوب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین در بخش بند ب تبصره ۱۶ دستگاه های حمایتی ۱۸۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان مصوب شده و ۸۴ میلیارد و ۶۰۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان نیز در قالب کمک های فنی و اعتباری به تصویب رسیده است.

وی همچنین اشاره ای نیز به اعتبارات اختصاصی در بخش های مختلف داشت و گفت: در بخش کمک های فنی و اعتباری ۸۰ میلیارد و ۷۴۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، در بخش بند ب تبصره ۱۶ دستگاه های حمایتی ۱۱۷ میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان و در بخش تسهیلات اشتغال دستگاه های حمایتی ویژه روستائیان و عشایر  ۱۴۳ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تخصیص یافته است.

عزیزی اعتبار تخصیص یافته در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را ۳۴۵ میلیارد و ۳۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عنوان کرد و گفت: در بخش مناطق زلزله زده نیز ۵۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در بخش بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ و ۹۸ نیز ۱۶۹ میلیارد تومان و در بخش مشاغل خانگی ۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان  تخصیص یافته است.

وی کل اعتبارات پرداخت شده در حوزه کمک های فنی و اعتباری را ۳۴ میلیارد و ۵۶۶ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری دستگاه های حمایتی نیز ۹۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پرداخت شده است.

عزیزی اعتبار پرداختی اشتغال روستایی و عشایری را نیز ۳۶ میلیارد و ۷۹۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دانست و افزود: در بخش مناطق زلزله زده نیز ۴۱۲ میلیارد و ۹۰۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اختصاص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد: در بخش بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۷ و ۹۸ نیز  ۲ میلیارد و ۴۴۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در بخش مشاغل خانگی نیز ۲۱ میلیارد و ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522009
ارسال نظر
نظرات