شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522028
رئیس اتحادیه نوشت‌افزار اصفهان:
60 درصد نوشت افزار ها در بازار اصفهان تولید داخل است
رئیس اتحادیه نوشت‌افزار استان اصفهان گفت: حدود 60 درصد از اجناس تولید ایران است و باید مردم با خرید تولیدات داخلی به صنایع و کارخانه و کارگر ایرانی کمک کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر چیت‌ساز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز  اظهار کرد: به تمام اعضای اتحادیه بخش‌نامه کردیم که می‌توانند فروش فوق‌العاده بگذارند و با کم کردن ده درصد سود، اجناس خود را بفروشند.

رئیس اتحادیه نوشت‌افزار استان اصفهان تصریح کرد: حدود شصت درصد از اجناس تولید ایران است و خبرنگاران و صداوسیما باید فرهنگ‌سازی کنند که مردم با خرید تولیدات داخلی به صنایع و کارخانه و کارگر ایرانی کمک کنند.
 
وی افزود: بعد از 45 سال ادعا می‌کنم که برندهای ایرانی به نحوه احسن تولید شده و این نوشت‌افزار داخلی، اگر بهتر از برندهای خارجی نباشد کمتر هم نیست.
 
چیت‌ساز عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه به‌صرفه نیست چون هزینه‌های سرسام‌آوری دارد، حتی درآینده کتاب‌فروشی‌ها هم نمایشگاه نمی‌زنند.
 
وی در ادامه افزود: در نمایشگاه، که موقت است اگر خریدی نامرغوب بود قابل برگشت نیست، اما در واحدهای صنفی قانون‌مند اگر جنسی خراب بود از 24 ساعت تا 48 ساعت آن جنس را پس می‌گیرند.
 
اکبر چیت‌ساز با بیان اینکه به تمام صنف گفته‌ایم که همدل و هم یار مردم باشند، خاطرنشان کرد: در نمایشگاه باید جنس نمایش داده شود که این تولید ایران است نه اینکه فروشنده باشند و حق فروشگاه‌ها را ضایع کنند چون که فروشگاه‌ها عوارض و مالیات و هزینه آب و برق و غیره را پرداخت می‌کنند و نمایشگاه‌ها این هزینه‌ها را ندارند.
 
وی با بیان اینکه به فرموده ولایت‌فقیه وظیفه شرعی و وجدانی ماست که با خرید تولیدات ایرانی به کارگر ایرانی کمک کنیم افزود: هیچ ارزانی بی‌علت نیست و هیچ گرانی هم بی‌حکمت نیست، البته کسانی که گران‌فروشی می‌کنند،ایرانی وطن‌پرست نیستند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1522028
ارسال نظر
نظرات