شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522080
طنزطوری؛
سناریوی کلاهبرداری دختر وزیر یه پلان رونمایی از حجاب رسید!/ فعالین معدنی نگران گردن درد شبنم نعمت‌زاده شدند
چیزی که نگران کنندست و فعالین معدنی!!! رو به واکنش وا میداره اینکه مبادا رویی که اون دختر مظلوم با چادر گرفته به گردن و دستش آسیب برسونه؟!!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، چندوقتی هست که با پدیده نادر "تغییر ظاهر یهویی" تو کشور مواجه هستیم.

از تغییر چهره ماه ثنای "ستایش 3" گرفته که یهویی 20 سال جوونتر و شاداب تر شد تا داماد وزیر صمت که یهویی عقیق به دست شد و دختر وزیر اسبق که یهویی خموده و البته، "چادری" شد!
 
حالا با احتساب توضیح تهیه کننده "ستایش" که گفته: فیلنامه نباید هر چیزی رو بگه و مخاطب باید خودش عاقل باشه! و فکر کنه ماه ثنا چون زندگیش به آرامش رسیده جوون تر شده!
 
ما هم چادری شدن یهویی دختر آقای وزیر رو میذاریم به حساب اینکه سناریوی ایشون هم به آخر خط رسیده و وقت پلان کشفِ حجاب رسیده!
 
البته بهتربود با توجه به حجم کلاهبرداری مظلومانه دختر وزیر، کارگردان فیلم از چادر 2لا استفاده میکرد تا قشنگ تر بشه داروها رو زیرش پنهان کرد!
 
در اینجا فقط چیزی که نگران کنندست و فعالین معدنی !!! رو به واکنش وا میداره اینکه مبادا رویی که اون دختر مظلوم با چادر گرفته به گردن و دستش آسیب برسونه؟!!

بد نیست واکنش کابران شبکه های اجتماعی البرز رو هم در ادامه ببینیم؛
 

 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1522080
ارسال نظر
نظرات