شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 20:29 منتشر شده در مورخ: 1398/06/26 شناسه خبر: 1522193
مدیرکل بحران استان زنجان خبر داد؛
وقوع آتش سوزی گسترده در مناطق صعب‌العبور طارم/ همه نیروهای امدادرسان در منطقه هستند
مدیرکل بحران استان زنجان از وقوع آتش سوزی در طارم خبرداد و گفت: گستره آتش سوزی بالا بوده و در حال حاضر همه نیروهای امدادی در منطقه حضور دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ توحید سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به وقوع آتش سوزی در شهرستان طارم اظهار کرد: در حال حاضر در منطقه آتش سوزی هستیم و استاندار و معاون عمرانی استاندار هم در منطقه حضور دارند.

وی تصریح کرد: مدیرکل منابع طبیعی و جهادکشاورزی٬ نیروهای سپاه و بسیج٬ نیروهای هلال احمر٬ نیروی انتظامی٬ نیروی ارتش و نیروی مردمی در منطقه حضور دارند و کار اطفای حریق را انجام می‌دهند.

مدیرکل بحران استان زنجان افزود: حتی درخواست نیروی کمکی از شهرستان سلطانیه داده شده تا در اطفای حریق امدادرسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه گستره آتش سوزی بالا بوده و منطقه نیز به دلیل صعب‌العبور بودن باعث شده کار اطفای حریق مشکل باشد بیان کرد: در حال حاضر نیز علت آتش سوزی نامعلوم است ولی بعد از بررسی این موضوع قطعا مشخص خواهد شد ولی عامل بیشتر آتش سوزی‌هایی که در استان زنجان اتفاق می‌افتد انسانی بوده است.

سلیمی عنوان کرد: این آتش سوزی تقریبا در منطقه بادامستان بوده و پیشروی آتش سوزی به سمت طارم است و در برخی از مناطق که آتش سوزی به سمت روستاها در حال پیشروی بود مهار شده است.

وی بیان کرد: آتش سوزی در مراتع اتفاق افتاده و هیچ آسیبی به باغات وارد نشده است.

مدیرکل بحران استان زنجان گفت: آتش سوزی از ظهر امروز آغاز شده ولی به دلیل وزش باد آتش سوزی پیشروی بیشتری داشت.

وی خاطر نشان کرد: همه نیروها در حال فعالیت هستند تا آتش سوزی را مهار کنند.

سلیمی عنوان کرد: فعلا در مورد میزان آتش سوزی در منطقه نمی‌توان چیزی گفت ولی شاید نزدیک 200 هکتار باشد و بعد از اطفای حریق میزان دقیق آتش سوزی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522193
ارسال نظر
نظرات