شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522248
رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان:
اورژانس اسدآباد در شاخص رسیدن بر بالین بیمار از نرم کشور جلوتر است
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: هم اکنون شاخص رسیدن بر بالین بیمار در مرکز اورژانس شهرستان اسدآباد ۵ دقیقه است که نسبت به نرم کشوری ۳ دقیقه جلوتر هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهنام رضا مخصوصی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به بازدید از مرکز و پایگاه حوادث و فوریت پزشکی ۱۱۵، اظهار کرد: اورژانس در حوادث جاده‌ای و حوادث غیر مترقبه نقش مهم و پراهمیتی دارد که از جمله این مراکز در گردنه فعال است.

وی با بیان اینکه وجود اورژانس موتوری و پد بالگرد در کاهش زمان و شاخص رسیدن بر بالین بیمار نقش به سزایی دارد، گفت: البته اکنون این شاخص در مرکز اورژانس شهرستان ۵ دقیقه است که نسبت به نرم کشوری ۳ دقیقه جلوتر هستیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با اشاره به کنگره عظیم پیاده روی اربعین، تاکید کرد: پیاده روی اربعین حسینی از مهمترین مراسمات کشور مااست و قرار گرفتن شهرستان اسدآباد در مسیر بزرگراه کربلا موهبتی است که توفیق خدمت را برای همه کارکنان به ارمغان آورده است و البته این مهم آمادگی بیشتری را می‌طلبد.

وی افزود: وجود گردنه اسدآباد متاسفانه آمار تصادفات جاده‌ای را بسیار بالا برده است و همین مسئله دلیلی برای آمادگی همیشگی دانشکده و اورژانس است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522248
ارسال نظر
نظرات