شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522277
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
توزیع دفترچه های دانش آموزی در استان اردبیل/نظارت ویژه بر بازار نوشت افزار اعمال می شود
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دفترچه دانش آموزی در سطح استان توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سبلان‌ما،رامین صادقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دفترچه دانش آموزی در سطح استان توزیع می شود.
وی  افزود: هدف سازمان صنعت معدن و تجارت استان به تبع از وزارت متبوع در راستای تامین دفترچه های تحصیلی و تنظیم بازار و کمک به اقشار کم درآمد جامعه می باشد که امید است این امر محقق پذیرد.
 رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با همکاری اتحادیه صنف لوازم التحریر دفاتر در نمایشگاه پاییزه و در فروشگاههای سطح استان در دسترس عمومی قرار دارد تا اقشار کم درآمد بتوانند با خرید دفترچه های تحصیلی مناسب و کیفیت خوب، رضایت آنان، جلب شود.
وی تصریح کرد: نظارت لازم بر توزیع و فروش این نوشت افزار اعمال می شود و عموم شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا بازرسین سازمان در سریعترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی کنند.

دکتر صادقی یادآور شد: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور قیمت دفاتر دانش آموزی به ترتیب دفترچه ۴۰ برگ، ۱۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ، ۲۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ، ۳۴۰۰ تومان و دفترچه ۱۰۰ برگ، ۴۲۰۰ تومان تعیین شده است و اگر نرخ فروش بیشتر از این رقم باشد، تخلف صنفی واحد محرز است و قابل رسیدگی است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522277
ارسال نظر
نظرات