شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1398/06/27 شناسه خبر: 1522315
فرماندار ملکشاهی خبرداد؛
اختصاص پنج میلیارد به پروژه راهسازی ملکشاهی به ایلام
فرماندار ملکشاهی گفت: برای پروژه چهار خطه کردن پنج کیلومتر از مسیر ملکشاهی به ایلام 50 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "محمد تاسمه"، فرماندار ملکشاهی در گفتگو با ایلام بیدار گفت: پروژه چهار خطه کردن پنج کیلومتر مسیر ملکشاهی به ایلام با اعتبار اولیه ۲۳۰  میلیارد ریال در حال احداث است.

 

وی اظهار کرد: این پروژه در دو فاز به صورت همزمان در حال انجام است که اعتبار آن از محل منابع ملی و استانی اختصاص یافته است.

 

تاسمه افزود: امسال برای این پروژه ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اربعین و تملک دارایی های شهرستان تخصیص یافته و پروژه در دست احداث قرار گرفته است.

 

فرماندار ملکشاهی گفت:  پروژه چهار خطه کردن پنج کیلومتر ورودی شهرهای ارکواز و دلگشا به سمت ایلام تاکنون ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

وی یادآور شد: وجود معارضان محلی باعث شده روند اجرایی پروژه چهارخطه کردن مسیر ملکشاهی به ایلام کند شود.

 

تاسمه ادامه داد: رایزنی های متعددی با معارضین محلی صورت گرفته است که در صورت حل نهایی این مشکل پروژه با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.

 

فرماندار ملکشاهی با اشاره به نهایی شدن ارتقاء ۲۵ کیلومتر مسیر ملکشاهی به سمت ایلام از فرعی به اصلی و شریانی و به عنوان مسیر دوم تردد زائرین اربعین به مرز مهران تاکید کرد: این مسیر در آینده به عنوان یک راه شریانی نقش ارزنده ای در توسعه ملکشاهی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522315
ارسال نظر
نظرات