شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522608
فرمانده سپاه روح الله :
استان مرکزی شهدای ارتشی شاخصی را تقدیم انقلاب کرده است
فرمانده سپاه روح الله گفت: استان مرکزی شهدای ارتشی مطرح و شاخصی را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است در اجلاسیه شهدای ارتش استان مرکزی به دنبال این هستیم که از اقدامات این شهدا تجلیل و آنها را برای نسل جدید تبیین کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در حاشیه اجلاسیه شهدای ارتش استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: کار اجلاسیه ها از یک سال گذشته شروع شده که با برنامه ریزی اجلاسیه های اقشار مختلف را پای کار آورده ایم تا بتوانیم نقش اقشار مردم در دفاع مقدس را به خوبی تبیین کنیم.

کریمی اظهار کرد: ۹ اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر در فراهان، کارگری در ساوه، مدافعان حرم در دلیجان، شهدای روحانی در محلات، فرهنگیان، شهدای گمنام، پیشکسوتان، ورزشکاران و بانوان در اراک برگزار شده اند.

وی ادامه داد: همچنین اجلاسیه های بهداری و رزم در ۳ مهر در اراک،۴ مهر مهندسی رزم در اراک، ،۷ مهر دانشگاهیان در اراک، امر به معروف و نهی از منکر در ۸ مهر و اجلاسیه امام در ۹ و ۱۰ مهر در خمین و اجلاسیه اصلی در ۱۱ مهر در خمین برگزار خواهند شد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: اجلاسیه شهدای ارتش دهمین اجلاسیه در ذیل کنگره است. به دلیل اینکه تعداد شهدای ارتش در استان مرکزی بسیار قابل توجه بودند این اجلاسیه را در نظر گرفتیم و با همکاری دلاور مردان ارتش استان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه استان مرکزی ۱۴۰۰ شهید ارتش دارد که این اجلاسیه در راستای تجلیل از این شهدا هستند ادامه داد:  امروز ارتش جمهوری اسلامی ارتش اسلام است چراکه مجاهدت های این لشگر الهی در خصوص دفاع از حریم کشور در آسمان، دریا و زمین بسیار چشمگیر است.

کریمی بیان کرد: استان مرکزی شهدای ارتشی مطرح و شاخصی را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است این اجلاسیه می خواهد از اقدامات این شهدا تجلیل و آنها را برای نسل جدید تبیین کند.

وی اضافه کرد: در ذیل کنگره خدمات رفاهی،اجتماعی و محرومیت زدایی بسیاری انجام شده که اعزام ۳۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم،اعزام ۳۸ جانباز قطع نخاعی به همراه خانواده های آنها به مشهد مقدس،اعزام ۶۲۰ زائر اولی به عتبات عالیات،تجهیز بیش از ۳۰۰ خانه ورزش روستایی،اهدای ۶۲۰۰ لوازم التحریر به دانش آموزان،ساخت بیش از ۶۲۰ خانه برای خانواده های دو معلول به بالا،اهدای سبد کالا و هدایای نقدی به نیازمندان،ساخت ۲۴ خانه برای فاطمیون نیز در این راستا انجام شده است.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: در  راستای فعالیت های ادبی بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب تحویل ستاد تدوین شده که بیش از نیمی از آنها کارهای ممیزیشان انجام شده که با محوریت امام،شهدا،زنان،کودکان،دانشنامه شهدا و نقش رزمندگان و شهدا در دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1522608
ارسال نظر
نظرات