شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522621
رئیس آموزش‌وپرورش بروجرد:
۵۵۵۰ کلاس اولی در بروجرد راهی مدرسه می‌شوند
رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: ۵ هزار و ۵۵۰ کلاس اولی در بروجرد راهی مدرسه می‌شوند که این آمار نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مهر افزون در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برنامه ریزی لازم برای ورود دانش آموزان به مدرسه انجام شده و کلاس های درس برای سال تحصیلی جدید دانش آموزان آماده شده است.


وی افزود: امسال پنج هزار و ۵۵۰ دانش آموز کلاس اولی در بروجرد راهی مدرسه می شوند که نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافته و جشن شکوفه ها امسال با حضور دانش آموزان پایه اول روز ۳۱ تیرماه در یکی از مدارس حاشیه شهر برگزار می‌شود.


رئیس آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: در مقطع ابتدایی ۲۹ هزار و ۲۰۵ دانش آموز سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند که این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته است.


وی بیان کرد: در مجموع مهر ماه امسال ۵۰ هزار و ۸۷۱ دانش آموز بروجردی در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم سال تحصیلی را شروع می کنند که این تعداد دانش آموز در ۹۵۱ کلاس ساماندهی و کلاس بندی می‌شوند.


رئیس آموزش و پرورش بروجرد خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین مشکلات، کمبود نیروی انسانی است که البته امسال تعدادی از طریق دانشگاه فرهنگیان و تعدادی هم از طریق سرباز معلم برای جبران کمبود نیروی انسانی وارد عرصه تعلیم و تربیت می‌شوند.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1522621
ارسال نظر
نظرات