شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1398/06/28 شناسه خبر: 1522658
رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور:
شهدا چراغ هدایت و روشن‌کننده مسیر بشریت هستند
سردار باقرزاده با اشاره به اینکه شهدا چراغ هدایت و روشن کننده مسیر بشریت هستند و در معامله با خدا تردید نکردند. گفت: هر فتنه‌ای توسط شهدا و با تمسک به راه و سیره آنها برطرف می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار سید محمد باقرزاده، رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور ظهر امروز در دومین یادواره سرداران و شهدای یگان ویژه ناجا در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی اظهار کرد: امروز وارد مرحله عملی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی شده‌ایم و باید در این مسیر عزمی راسخ داشته باشیم.

وی افزود: مهمترین ویژگی شهدا این بود که تنها با خدا معامله کردند و باید از این روش تمسک کرده و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: مهمترین ویژگی گام نخست انقلاب اسلامی بیان حق با زبانی رسا بود که توسط امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ و در جریان مبارزه با رژیم شاهنشاهی عنوان شد و اکنون باید در مسیر حمایت از آن قدم برداریم و این اندیشه را تثبیت کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا چراغ هدایت و روشن کننده مسیر بشریت هستند افزود: هر فتنه‌ای توسط شهدا و با تمسک به راه و سیره آنها برطرف می‌شود.

سردار باقرزاده تصریح کرد: قدرت و بصیرت ویژگی اصلی فعالیت پلیس است و نیروهای یگان ویژه به خوبی از این صفات برخوردار هستند و توانسته‌اند در مسیر تامین امنیت قدم بردارند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه پلیس در مسیر تامین امنیت افزود: این صفات گام‌های عملی برای رسیدن به منش شهادت است که شهدای ما آن را کسب کرده‌اند و شهدا در معامله با خدا تردید نکردند.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشور خاطرنشان کرد: بصیرت، تشخیص وظیفه و تکلیف، عالم به زمانه، پایداری و بینش از صفات متمایزکننده سربازان یگان ویژه است.

وی افزود: در زمان جنگ تحمیلی این بیان حق در برابر دشمن تصویب شد و اکنون زمان حمایت از این اندیشه انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522658
ارسال نظر
نظرات