شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 08:32 منتشر شده در مورخ: 1398/06/29 شناسه خبر: 1522722
با حکم وزیر کشور؛
فرمانداران شهرستان‌های "لردگان" و "خانمیرزا" منصوب شدند
وزیر کشور به پیشنهاد استاندار چهارمحال و بختیاری در احکامی جداگانه‌، فرماندار شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا را منصوب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار جهانبین نیوز؛  عصر امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور، مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی در احکامی جداگانه‌ای به پیشنهاد استاندار چهارمحال و بختیاری «ملک محمد قربانپور» به سمت فرماندار شهرستان لردگان و «یوسف مرادی شاه قریه» به سمت فرماندار شهرستان خانمیرزا منصوب کرد.


در حکم وزیر کشور خطاب به این فرمانداران آمده است:‌ امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» موفق باشید.

گفتنی است یوسف مرادی مدیرکلی حوزه استاندار و معاونت شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری را در کارنامه خدمتی خود دارد؛ همچنین مدیرکل دفتر جذب و سرمایه‌گذاری استانداری و سرپرست امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی از مهم‌ترین مسؤولیت‌های فرماندار جدید لردگان هستند.

لازم به ذکر است در جلسه هیات وزیران در اسفند سال 97 شهرستان خانمیرزا به عنوان دهمین شهرستان چهارمحال و بختیاری به جغرافیای سیاسی استان اضافه شد و یوسف مرادی اولین فرماندار این شهرستان محسوب می‌شود.
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1522722
ارسال نظر
نظرات