شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/29 شناسه خبر: 1522810
امام جمعه سمنان:
نقشه آمریکا برای مذاکره، شیطانی است
امام جمعه سمنان گفت: نقشه آمریکا برای مذاکره شیطانی است و می خواهند با رویکرد مذاکره ایران را تسلیم کنند، اما ملت ایران اهل مذاکره با ذلت نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه، گفت: عزاداری های ما برای سیدالشهدا به صورت مستمر باشد.

وی دلدادگی مردم به اهل بیت (ع) را قابل تحسین دانست و تصریح کرد: مردم جهان و به ویژه ایرانیان روز به روز به امام حسین(ع) ارادت بیشتری پیدا می کنند.

امام جمعه سمنان خواستار نهادینه شدن رهنمودهای ائمه اطهار (ع) در جامعه ایرانی شد و افزود: مومنان باید حق گویی را ترویج دهند هر چند به ضررشان باشد چرا که کسب رضای خدا را به دنبال دارد.

شاهچراغی با اشاره به بیانات چند روز پیش امام خامنه ای که فرمودند، به هیج عنوان با شیطان بزرگ مذاکره نخواهیم کرد، اظهار کرد: نقشه آمریکا برای مذاکره شیطانی است و می خواهند با رویکرد مذاکره ایران را تسلیم کنند.

وی ادامه داد: هدف آمریکا از مذاکره با ایران این است که نشان دهد فشارهای حداکثری تاثیر داشته است اما ملت ایران اهل مذاکره با ذلت نیستند و همواره به رهنمودهای امام خامنه ای توجه می کنند.

امام جمعه سمنان با اشاره به حملات پهپادی یمن علیه آل سعود، گفت: این اقدام دفاع مردم یمن از خودشان بود و نشان دادند از کشورهای زورگو نمی ترسند و با مقاومت بر دشمنان پیروز خواهند شد.

شاهچراغی همچنین با گرامیداشتن هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این دفاع مقدس بود که مردم ایران را در برابر هر گونه زورگویی بیمه کرد و ملت ایران با اقتدار ازعزت نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1522810
ارسال نظر
نظرات