شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:19 منتشر شده در مورخ: 1398/06/29 شناسه خبر: 1522883
دیدار تیم‌های تراکتور و گل گهر در حالی پیگیری می‌شود که تیم میزبان با گل به خودی شاگردان بگوویچ پیش افتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  تیم‌های تراکتور و گل گهر از ساعت 17:30 امروز (جمعه) در چارچوب دیدارهای هفته چهارم لیگ نوزدهم در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفته‌اند.

مصطفی دنیزلی و وینگو بگوویچ از ابتدای بازی کنار زمین حضور داشته و عملکرد بازیکنان خود را زیر نظر گرفتند.

در دقیقه 43 بازی و در حالی که داور این دیدار خطای بازیکن گل گهر را اعلام کرده بود، مهرداد بایرامی توپ را از زمین گل گهر برداشته و بدون توجه به سوت داور به سمت دروازه تراکتور رفت که این موضوع کارت زرد داور و اعتراض تماشاگران را در پی داشت.

بازیکنان نیمکت نشین دو تیم در بین دو نیمه خود را گرم کردند تا در صورت صلاحدید کادر فنی، در نیمه دوم وارد زمین شوند.

در حالی که ویلیان میمبلا از آغاز نیمه دوم وارد زمین شده بود، در نخستین صحنه‌ای که توپ را تصاحب کرد، توانست دروازه تیم مهمان را تهدید کند که این موضوع تشویق تماشاگران را در پی داشت.

در دقیقه 57 بازی محمدرضا خانزاده با خطا بهنام برزای را در زمین گل گهر متوقف کرد که این بازیکن بلافاصله از زمین برخواسته و با مدافع تراکتور درگیر شد. پس از این صحنه و با اعتراض تماشاگران تیم میزبان و حضور داور بازی، برزای خود را به زمین انداخت تا بازی برای دقایقی متوقف شود.

در دقیقه 59 بازی مدافعان تیم میزبان با اشتباه خود تراکتور را به گل اول بازی رساندند. در این بازی مهاجمان تیم میزبان با فشار خود موجب اشتباه بازیکنان گل گهر شدند.

پس از گل برتری تراکتور و در حالی که بازیکنان این تیم در حال خوشحالی بودند، ایمان سلیمی به سمت مصطفی دنیزلی رفت و برای لحظاتی با او صحبت کرد.

از دقیقه 65 بازی نورافکن‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) روشن شده و بازی دو تیم زیر نور پیگیری شد.

در دقیقه 65 بازی محمدرضا خانزاده دچار مصدومیت شد و جای خود را به اکبر ایمانی داد. با توجه به کمبود مدافع در ترکیب تراکتور، رضا اسدی به عنوان دفاع مرکزی به خط دفاعی تراکتور اضافه شده و ایمانی در خط هافبک بازی کرد.

در حالی گوینده ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تعداد تماشاگران حاضر در این ورزشگاه را 19 هزار و 500 نفر اعلام کرد که سکوهای روبه‌رو و زیر جایگاه پر شده است.

در دقیقه 74 بازی مهرداد بایرامی در محوطه جریمه تیمش روی کوین فورچونه خطا کرد. ساسان انصاری نیز پشت توپ ایستاد تا گل دوم تراکتور را به ثمر برساند که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

برخی از تماشاگران این بازی از دقیقه 80 شروع به ترک ورزشگاه کردند.

انتهای پیام

http://dana.ir/1522883
ارسال نظر
نظرات