شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 08:22 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1522939
امام جمعه شاهین دژ:
نائب رئیس مجلس به جای تشویش اذهان عمومی به امورات مجلس بپردازد
امام جمعه شاهین دژ، ضمن انتقاد از برخی اظهارنظرهای ناصواب در سطح جامعه، گفت: نائب رئیس مجلس بهتر است به جای اظهارنظر در خصوص دیگران به امورات مجلس و نمایندگی بپردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام و المسلمین حسین فصیح نیادر گفت و گو با اروم نیوز، در واکنش به سخنان تامل برانگیز نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش دولت پنهان در بی اعتمادی به دولت، اظهار داشت: این اظهارات قابل تامل و تاسف برانگیز است که از جانب فردی در راس امور مجلس بر زبان رانده می شود.

وی، افزود: اینگونه حرف‌ها جامعه را به سمت تشویش حرکت می‌دهد. نمایندگان و در راس آن ها مدیران خانه ملت بهتر است به امورات مجلس و نمایندگی خود بپردازند.

امام جمعه شاهین دژ، همچنین با اشاره به اینکه نمایندگان باید پاسخگوی اقدامات خود باشند، عنوان کرد: دولت مصوبات مجل را اجرایی می کند و به همین دلیل باید نمایندگان پاسخگوی وضعیتی باشند که امروز در جامعه گریبانگیر قشر عظیم مردم شده و معیشت مردم به تلاطم افتاده است.

حجت الاسلام فصیح نیا، ابراز داشت: تنها راه نجات کشور تکیه به تولید داخلی و توان مردمی و است و مسئولان باید برای تحقق این امر تلاش کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1522939
ارسال نظر
نظرات