شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1398/07/03 شناسه خبر: 1524415
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان:
حضرت زینب(س) بیرق نهضت زنان عاشورایی را با حماسه برافراشت/ زنان ایران در ۸ سال دفاع مقدس با وجود تهدید و تحریم از رزمندگان دفاع کردند
فاطمه سادات حسینی گفت: زنان ایران در ۸ سال دفاع مقدس و در غیاب همسرانشان به خوبی از فرزندان خود مراقبت کردند و با تمام وجود در برابر تحریم، تحقیر و تهدید ها ایستادند و از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس دفاع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، فاطمه‌سادات حسینی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان صبح امروز در همایش "حماسه زینبی زنان عاشورایی" گفت: زنان در حماسه زینبی از مکه تا کوفه و از شام تا کربلا نقش آفرینی کردند، کسانی که در یک روز پرچم استقامت و صبر و بصیرت را برافراشتند و داغ پرپر شدن عزیزانشان را دیدند.

وی به همسر ظهیر و حبیب مظاهر اشاره کرد و بیان داشت: این زنان در تاریخ ماندگار شدند چون تردیدها را تا ابد در ذهن همسرانشان پاک کردند، زنانی که با تمام وجود عواطف مادرانه خود کنترل کردند و گفتند آنچه که در راه خدا دادیم پس نمی گیریم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان بیان داشت: زنان سرزمین ایران نیز با تاسی از زنان عاشورایی در ۸ سال دفاع مقدس، صبر زینبی را پیشه کردند.

حسینی با اشاره به این که اوج بصیرت و عزت را در حضرت زینب سلام الله علیها باید دید، اظهار داشت: بیرق نهضت زنان عاشورایی را حضرت زینب سلام الله علیها با حماسه برافراشت و تا ابد ماندگار شد.

وی افزود: بانوان دیار کریمان نیز خوب می دانند که رسالت دیروز و هشت سال دفاع مقدس زینبی بود و رسالت امروز و آینده در عبودیت، معنویت، انسانیت و سعادت پیوند خورده است.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان به پیوند حماسه زینبی در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و تاکید داشت: زنان سرزمین ایران با اشک های پنهان و لبخند آرام عزیزانشان را بدرقه کردند و بسیار به انتظار نشستند اما ساکت ننشستند.

حسینی تشریح کرد: زنان ایران در ۸ سال دفاع مقدس و در غیاب همسرانشان به خوبی از فرزندان خود مراقبت کردند و با تمام وجود در برابر تحریم، تحقیر و تهدید ها ایستادند و از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس دفاع کردند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1524415
ارسال نظر
نظرات