شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:13 منتشر شده در مورخ: 1398/07/06 شناسه خبر: 1524560
اولین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه‌ای کشور در خراسان جنوبی افتتاح شد
اولین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه ای کشور با عنوان رسانه یاران در خراسان جنوبی با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی رحمه‌الله‌علیه افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، ب اولین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه ای کشور با عنوان رسانه یاران در خراسان جنوبی با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی رحمه‌الله‌علیه، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی و جمعی از مدیران دستگاه اجرایی و خبرنگاران استان افتتاح شد.

 
اهداف مرکز تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی
شامل ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری، فقر زدایی و رفع محرومیت، برون سپاری و توسعه خدمت رسانی به محرومین و تکریم آنان، توسعه مشارکت های مردمی، تعامل و ارتباط سازنده و موثر با اشخاص حقیقی و حقوقی، شناسایی و جذب نیکوکاران و حامیان و عدالت گستری است.
 
از دیگر اهداف این مرکز نیکوکاری ارتقای سطح مشارکت های مردمی با نهادینه سازی فرهنگ انفاق و نیکوکاری، ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای، و فرهنگی با همکاری نهادهای حمایتی و استفاده از ظرفیت مردم و خیّرین، مردمی شدن مشارکت های اجتماعی با بهره گیری از توان رسانه ها و ایجاد پل ارتباطی بین خیرین و نیازمندان و جذب مشارکتها در راستای توانمند سازی و خودکفایی است.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1524560
ارسال نظر
نظرات